FlAsh_7

Když budu každý den trénovat krasopis, za jak dlouho uvidím výsledky?

Odpovědi
elkon

To ti nikdo neřekne, záleží jaké k tomu máš vlohy.

Justin1

Taky záleží na tom, jak moc a jak pilně budeš trénovat. To by zase mělo záviset na tom, jak moc důležité místo ten krasopis ve tvém životě zaujímá, abys kvůli tomu nezanedbával důležitější věci.

Taky musíš dávat pozor, aby se při tréninku krasopisu kolem tebe nemotal Mr. Bean: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HgDGUb2TjyM#t=6m

Dochy

Také záleží jak dobře se díváš 😉
Tak nějaký výsledek může mít i 10minut procvičování… Definuj odkud kam se chceš posunout a pak někdo mže spekulovat za jak dlouho je reálné tohoto úspěchu dosáhnout.

annas

V minulosti se krasopis vyučoval na obchodní akademii. Ale dávno již tomu.

Těžko říct, za jak dlouho krasopis vládnete. Měl byste ale začít od píky. Správné pero, správný sklon atd.

Podívejte se na video. Dovíte se, co je pro nácvik kaligrafie důležité.

"Jak na krasopis? Objevte základy kaligrafie!L
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=z9nuDrDn02Y

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.