Mirek Darvas

Kdybyste věděli, že máte poslední narozeniny svého života, jak byste je oslavili?

Já bych si dělal co chtěl, kdy chtěl a nikdo by mi v tom nebránil

Nejlepší odpověď
Drap

Naprosto stejně jako každé předešlé. V podstatě nijak.

Další odpovědi
Kelt

Některým příbuzným bych řekl, co si o nich myslím a ženským bych řekl, pokud mají zájem o mne, že mají poslední možnost .

orwell

Dobrá káva se šlehačkou + rakvička s věnečkem (pokud možno v akci).

cochee

Dal jsem palec Drapovi a to z toho důvodu, že má odpověď je téměř totožná s jeho. Jen frázi „v podstatě“ nahrazuji slovem „vůbec.“

Ametyst

Udělala bych si radost a na oslavu si objednala dobré jídlo. 🙂 Prostě aby pro mě uvařil někdo jiný, to bych ocenila.

elkon

Nepotřebuji oslavy.

paul1

Poslední dobou už ani moc neslavím, tak asi tak.

zjentek

Smutně. );

Orwell, ta káva by měla být černá.

hapiky

Kdybych znal svých součet stran, já v noci bych nemoh nemoh spát.
Jen bych si kávu osladil o trochu víc…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.