Kdybyste spatřili UFO, tak si to necháte pro sebe či naopak?

Nejlepší odpověď
cochee

Jiná odpověď!

Víš, co je to UFO? Cokoliv, co vidíš letět na obloze a neumíš určit, co to je. Takže žádný „létající talíř“ a podobné kraviny. Jednou jsem viděl letět něco svítícího kolmo dolů a než to dopadlo, tak se to rozpadlo na několik hodně částí plus i nějaké jiskry atd., zvukový efekt žádný nebyl. To je UFO. Možná to byl nějaký druh bolidu, ale já to identifikovat neuměl.

Další odpovědi
Lgee

Spojím se s NASA.

Uz sem ho videl nespocetkrat musel bych sd spojovat denne

zjentek

Nechci vypadat jako blázen!

Nejen ufo, ale všechno co vidím tak, jak to vidím já, si už nechám jen pro sebe! Zvláště po mém posledním vztahu s přítelkou!

Zdroj: Zkušenosti!