aliendrone

Vědec, co by přinesl lidstvu hodně prospěchu

Vědec, ale „prospěch lidstva“ je mi šumák. Chtěl byz zjistit/objevit, jak to vlastně je s černými děrami, kvantovými jevy atd., prostě sjednotit kvantovku s relativitou. (JJ, vím, žádnej troškař, no ale ber v úvahu, že jsem ALIENDRONE! ;) :D :D)

Další odpovědi
elkon

Co jiného?

Stačí mi to tak jak to je.

Butters_xD

Být fenomenální zpěvák, hudebník, nebo herec

Kdybych ještě tak uměl zpívat … :D

Hufnágl

Co jiného?

Chtěl bych vynikat v jazyce českém, ale už tu máme dva experty, takže bych chtěl pracovat jako 🚽 dědek a 🔄 jejich 🤮

Gonfaloniér

Politik s rozhodujícím vlivem pro celý svět

  • Podnikatel, plus vědec. Proč ne všechno, že? :D Proč se omezovat. :* A politika je velmi podceňovaná (možná proto, že jsou tam samí idioti), ale přitom je tak důležitá. Důležitější než kterákoli jiná kategorie.

Omezování je naprd. Historie je plná polyhistorů a snad nikdo z nich se tak nenarodil.
Podnikatel jsem, ale ještě jsem hodně nezbohatl, ne tak, jak bych chtěl.. :/

Něco jako být pěvecká, herecká a sportovní hvězda mě nikdy nelákalo. I když některé sporty mě baví (a jiné zase ne) a některé i sám dělám, tak nějakou takovou hvězdou bych nikdy být nechtěl.
Já byl vždycky hlavně do historie, ekonomie (= tzn. i peněz, podnikání), práva, filologií, politologie, literatury. :D

V kategorii „Co jiného,“ by mohl být: Umělec, spisovatel, lingvista (polyglot). A „genialita“ je taky obor sám o sobě. :D Myslím, že každý by chtěl být génius.
A artistů je taky plno druhů. Já bych dokonce řekl, že každá činnost, která je děláná precizně je uměním. Klidně nějaká všední činnost. Jako i slovo kung-fu (pod kerým si každý představí jen čínské bojové umění) jehož význam doslova znamená „dosažení mistrovské dovednosti pomocí neustálé tvrdé práce.“ Slovo vůbec neoznačuje bojové umění a ani kung-fu mniši ve skutečnosti netrénují bojové umění, ale své dovednosti a vlastnosti (hlavně disciplínu). Dá se říct, že někdo, kdo dokonale ovládá určitou činnost, ovládá/má kung-fu. Umění (kung-fu) je všechno, co člověk dělá mistrovsky.

Alesh

Nadaný podnikatel, který by hodně zbohatl

Jo z této nabídky asi jasná volba, případně ten vědec. Všichni ostatní jsou moc vidět, to bych nechtěl. No, možná ještě špičkový golfista, není až tak většinou známý, resp. na ulici rozpoznatelný.

zjentek

Sportovní hvězda

To je tak jediný z uvedených, kde „výtěžek“ svý chvilkový výjimečnosti člověk nedokáže „rafinovaně zneužít“ pro následnou dlouhodobou zkázu světa, takže bacha na to VYNIKÁNÍ před ostatníma, aby ho za vás ostatní později taky neodskákali!

jirka F

Vědec, co by přinesl lidstvu hodně prospěchu

Nejlépe profesionální klimatolog.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Hufnágl: co znamenají ty vložené obdélníčky?

Mc Merkurion

@Kepler, ty tam máš obdélníčky ??? tak to bude chyba tvého systému, já vidím krásnej „hajz“ (wc mísu) … už delší dobu zde jdou vkládat „smajlíci“ …

Gonfaloniér

Ale ne všichni smajlici. Je jich plno druhů, ve víc zařízení a pro různé weby. Párkrát, když jsem přidával smajlíka v odpovědi nebo v diskuzi, tak se mi celý příspěvek po jeho odeslání smazal.. Prý chyba serveru, error nebo tak něco.

Gonfaloniér

… Proto je už nepřidávám.

Hufnágl

Kepler
Otázkou jsi mne překvapil. Ty vidíš pouze nějaké obdélníčky?

Kepler

No, ano.

marci1

Já tam vidím: 🚽 dědek a 🔄 jejich 🤮
🙂

Gonfaloniér

marci, já myslím, že i tady se mu to zobrazí stejně. V podobě prázdných čtverců. ;)

marci1

To bylo info pro Hufnágla. 🙂

Kepler

alien: vznešená myšlenka. Mně by stačilo objevit jak funguje Star Gate. Až na to přijdeš, tak se s tebou přidám do týmu SG 1. Takový zakňaktel by se občas hodil.

Hufnágl

https://ctrlv­.cz/A968

Kepler

Odkaz se mi nezobrazuje, protože mám ad block.

Mc Merkurion

@Kepler: tak si ho otevři v anonymním okně, funguje bez blokátorů, a nemusíš je vypínat …

Gonfaloniér

Má tam emotikony… :D ne na každém zařízení se můžou dobře zobrazovat. Někomu jen jako prázdné čtverečky (zařízení to nenačtě – nerozpozná).

Kepler

To asi bude ono.