peterd108

Kdybyste si mohli vybrat, v jaké zemi byste chtěli žít?

Nejlepší odpověď
Palpatine

Někde, kde je slušná životní úroveň, vysoké platy a dobrá zdravotní péče a někde, kde mají hlavně rozumné politiky. Takže na této planetě taková země možná ani nebude.

Další odpovědi
Rokio

Vybral bych si Kanadu, nebo Lucembursko.

petka.s

já taky canadu

Kryšpín

Na zábavu na Kubu, na pocit bezpečnosti Sev. Korea, na demokracii do USA a na kouzelnické čerpání dotací nejlépe je zůstat v Česku je zde zábava, dostatek půjček na případnou exekuci, nejvíce supermarketú na počet obyvatel, nízká nezaměstnanost, vysoká nejnižší mzda, k dispozici marjánka, kvalitní zboží u rákosníkú a.t.d.

Edison

Tady. V diskusi ev. napíšu proč.

Kepler

Já jsem si už vybral, resp. byla mi vybrána a neměnil bych. Ale jako letní sídlo na pár měsíců během zimy, někde v jižním krásném kraji, bych bral cokoliv a kdekoliv.

klumprt

Mně se líbí v Česku.

Další příjemné země by mohly být:
Kanada, Rakousko, Irsko, Austrálie, Nový Zéland.
Určité sympatie rovněž chovám k Izraeli.

aliendrone

Jednoznačně dronní Dominion! ;) :)

Tam by bylo KRÁSNĚ! Přes practýden tvrdě makající občané by se zaslouženě o víkendu bavili ve velkých arénách sledováním předhazování [z okolních států unesených] politiků lvům, krokodýlům aj.; socialisté, „humanitární dobrodějové“ a další verbež by v uranových dolech plnili plán těžby přinejmenším na 125% a vůbec by tam bylo FAJN ŽÍT! ;) :D :D

jirka F

Je mě dobře tady v ČR,ale jinak kdybych si mohl vybrat tak určitě Kanada(viděl jsem kdysi před 4 roky fotky s Kanady a krásná země).

Kajoch

Austrálie,Švýcarsko nebo Kanada.

tatanka

Kanada, srub, lesy, jezera a zvířata.