bolak

Kdybyste se zítra ráno probudili v roce 2003 a bylo by vám o 10 let méně, byli byste za to rádi a nebo neradi?

Nejlepší odpověď
jpau

Tak jde o to… Kdybych se měl možnost jen teď vrátit tam kde jsem byl před 10 lety tak by mi to bylo asi jedno. Kdyby to bylo s přídavkem toho, že bych si s sebou mohl vzít svoje dosavadní znalosti a nějaké životní zkušenosti, tak už by se o tom dalo uvažovat. Rozhodně by se bylo z čeho poučovat a rozhodně by se našla spousta věcí co bych mohl udělat lépe.

Nicméně ta možnost tady ve skutečnosti není, takže to vlastně nemá smysl řešit 🙂.

Další odpovědi
Nuk nuk

Pro mne osobně to byl hodně krizový rok, takže děkuji za to, že podobné návraty nejsou možné.

Emefej

Vracet v čase bych se nechtěl, ale mladší o 10 let bych rád byl.

mosoj

Jó to by byla věc. To bych stačil nakopat do zadku ty co rozkradli moji fabriku a na všechny se vy ...... !!!!!

marci1

Tak to opravdu nemohu zodpovědně říci. Až se to stane, dám vědět ! 🙂

redy

Já nééé i když nevím co mě čeká, tak horší to bejt nemůže :) snad.

anonym

To víš že jo a půjdu do důchodu o deset let později. Tůůůdle!

ahold

Já bych spíš brala být o 10 kilo lehčí 🙂

iceT

Jedině v případě,že bych měla stejné životní zkušenosti jaké jsem za těch 10 let sama nasbírala.Však ony by se hodily.

Human

Bol by som rád, ale len ak by sa neposunul rok, teda by som bol iba o tých 10 rokov mladší, pretože v tej dobe neboli rôzne veci, ktoré sú teraz :)

bloomvíla

ráda docela jo

arygnoc

jasnačka!

kľudne aj do roku 1983, zlaté študentské časy.

a asi by som nejaké vecí urobil inak, i keď nie veľmi, skôr detaily.

Matthew

Kdybych se mohl vrátit o deset let zpět, udělal bych jednu zásadní věc. Vybral bych si pořadné řemeslo, abych mohl ihned po škole jít pracovat, vydělat si i nějakou slušnou korunu, něco umět a předávat, být i přínosem … K čemu mi je teď maturita, když stejně nemůžu sehnat práci a do zahraničí se bojím znovu vycestovat, za to kamarád se vyučil obráběčem kovů, dál na maturitu se pak už vybodnul a je mu hej :)

gagaga

.. byla bych za to nejenom rada, ale i vdecna .. jsem rada i za kazdy den navic ( v mem zivote ) , natoz jeste 10 let plus ! :)
stejne si myslim, ze vetsina z nas umreme tak nejak driv, nez by jsme sami chteli ..
a kdyby tech 10 let bylo i stejnych ..den po dni jako tech minulejch 10 , tak to by byl jeste bonus navic ..
litam si tak 10 cm nad zemi a ziju fakt stastnej zivot ..
kazdej vecer si den " odfajfkuju " a pro sebe " i oznamkuju " … :)
a notysky si stradam ..a vezmu si je pak nekdy do lecebny :))

a vy bolak ? vy by jste se chtel taky vratit ? :p

  • iv-