zjentek

Tohle můžou jen vyvolení.

Já tam viídím běžně. Všem. A povím ti, není to ale žádná výhra. Je to spíše břímě! Zatracená přítěž, víš… );

Další odpovědi
Kepler

Jiná odpověď.

Nepovažoval bych to za správné, ale v určitých situacích bych asi neodolal. Mohlo by to být i užitečné. Za nic na světě bych čtení myšlenek ale nepřiznal.

anonym

Jiná odpověď.

ne a víš proč? už teď se spousta lidí řídí striktně jen tím jak na jejich jednání pohlíží okolí. Přizpůsobují se názoru okolí, snaží se tak říkajíc za každou cenu zapadnout do šedého průměru protože vystrkovat růžky se nikdy nevyplácí (přichází pomluvy, závist) … vidět lidem do mysli znamená přizpůsobovat se jejich vidění sebe sama ještě ve výrazně rozsáhlejší míře. Téměř každý detail svého chování byste téměř okamžitě přizpůsobovali názoru toho s kým jednáte. Příšerná představa 🙂

ahoj12345

Tohle se nikdy nedozvíš.

Rokio

Nepřišlo by mi to správné.

Lidé by tak přišly o svoje soukromí.