Avatar uživatele
tvaruzekcz

Kdybyste mohli cestovat časem do minulosti, do jakého/kterého období byste se chtěli podívat?

Kdybys mohl cestovat časem do minulosti, do jakého období by ses chtěl podíva

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

  1. Když tykáte, ptáte s jednoho uživatele. Měl jste uvést, který to je. Pokud se ptáte všech, kdo odpoví na otázku, tak je třeba vykat.
  2. Otázek na stejné téma je v archivu několik. Sama jsem podobnou otázku vložila. Můžete si přečíst i jiné názory.
  3. Otázky kdyby do minulosti jsou zbytečné, hypotetické, jde jen o zbytečné spekulace. Jde o vyjádření jazykářů.

Kyby nebylo kdyby, nebylo by chyby ..... Kdybych byla ptáčkem …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JežíšKristus

Komu tykáš. Pocem a zopakuj to.
https://m.you­tube.com/watch?v=zGKp1H6­uKAc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Otázek na toto, jakkoliv nesmyslné téma, už tady bylo hodně. cestovat časem do minulosti není možné. Ale když už, byly by to tisíce cest do dob od prvních civilizací až do současnosti. Hlavně mít sebou záznamové médium a přepsat historii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viktorie II.

Pokud by vyhráli volby ty slepence, vrátili bychom se na stromy!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Do starověkého Říma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mě zajímá budoucnost. Takže do minulosti jen pár dnů před poslední losování Sportky a v budoucnosti bych už jenom cestoval (bo ve Sportce je 160 mega, skromně, to stačí).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Večná , neustále opakujúca sa otázka.

1.Zákon Cestovateľa časom:
„V každom období minulosti, rovnako ako v súčasnosti, ale aj v budúcnosti, nájdeš klady aj zápory. Pri svojich cestách časom nesmieš zmeniť minulosť, pretože tým zmeníš nielen súčasnosť, ale aj budúcnosť.
Klad sa zmení v zápor a zápor sa zmení na klad. Ak chceš meniť budúcnosť, zmeň súčasnosť. “

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

zjentek podľa 1.Zákon Cestovateľa časom:…"Ak chceš meniť budúcnosť, zmeň súčasnosť. "
preto, nemeňte to, čo bolo, ale…
zmeňte dnes, čo je dnes a bude nasledovať dnes, zajtra, pozajtra a… až do konca dní…

Avatar uživatele
tvaruzekcz

@Kepler https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/clanek/ces­tovani-zpet-v-case-je-mozne-ukazaly-pokusy-233035

Avatar uživatele
Kepler

Ten článek jsem taky četl. Jak zabránit paradoxu se tam ovšem nepíše, zase další bla bla bla. To abych se bál, že mě ještě nikdo nezastřelil.

Nový příspěvek