tvaruzekcz

Kdybyste mohli cestovat časem do minulosti, do jakého/kterého období byste se chtěli podívat?

Kdybys mohl cestovat časem do minulosti, do jakého období by ses chtěl podíva

Nejlepší odpověď
annas

  1. Když tykáte, ptáte s jednoho uživatele. Měl jste uvést, který to je. Pokud se ptáte všech, kdo odpoví na otázku, tak je třeba vykat.
  2. Otázek na stejné téma je v archivu několik. Sama jsem podobnou otázku vložila. Můžete si přečíst i jiné názory.
  3. Otázky kdyby do minulosti jsou zbytečné, hypotetické, jde jen o zbytečné spekulace. Jde o vyjádření jazykářů.

Kyby nebylo kdyby, nebylo by chyby ..... Kdybych byla ptáčkem …

Další odpovědi
JežíšKristus

Komu tykáš. Pocem a zopakuj to.
https://m.you­tube.com/watch?v=zGKp1H6­uKAc

Kepler

Otázek na toto, jakkoliv nesmyslné téma, už tady bylo hodně. cestovat časem do minulosti není možné. Ale když už, byly by to tisíce cest do dob od prvních civilizací až do současnosti. Hlavně mít sebou záznamové médium a přepsat historii.

Viktorie II.

Pokud by vyhráli volby ty slepence, vrátili bychom se na stromy!

Rokio

Do starověkého Říma.

zjentek

Mě zajímá budoucnost. Takže do minulosti jen pár dnů před poslední losování Sportky a v budoucnosti bych už jenom cestoval (bo ve Sportce je 160 mega, skromně, to stačí).

led

Večná , neustále opakujúca sa otázka.

1.Zákon Cestovateľa časom:
„V každom období minulosti, rovnako ako v súčasnosti, ale aj v budúcnosti, nájdeš klady aj zápory. Pri svojich cestách časom nesmieš zmeniť minulosť, pretože tým zmeníš nielen súčasnosť, ale aj budúcnosť.
Klad sa zmení v zápor a zápor sa zmení na klad. Ak chceš meniť budúcnosť, zmeň súčasnosť. “

led

zjentek podľa 1.Zákon Cestovateľa časom:…"Ak chceš meniť budúcnosť, zmeň súčasnosť. "
preto, nemeňte to, čo bolo, ale…
zmeňte dnes, čo je dnes a bude nasledovať dnes, zajtra, pozajtra a… až do konca dní…

tvaruzekcz

@Kepler https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/clanek/ces­tovani-zpet-v-case-je-mozne-ukazaly-pokusy-233035

Kepler

Ten článek jsem taky četl. Jak zabránit paradoxu se tam ovšem nepíše, zase další bla bla bla. To abych se bál, že mě ještě nikdo nezastřelil.