aloevera5

Kdybys mohl(a) cestovat v čase …

Kdybys mohl(a) cestovat v čase, v jaké době bys chtěl(a) žít a proč?

Nejlepší odpověď
Terryle

Možná v 60. letech v Americe. Ale jinak ne, se svým štěstím bych se určitě trefila do nějaké dementní doby, kdy by mě provdali ve třinácti a v pětadvaceti bych umřela vyčerpáním při porodu desátýho dítěte. Fuj. Jsem vděčná za dobu a místo, kde žiju teď… Sice bych si pár zajímavejch situací a míst vybrat uměla, ale v podstatě jsem spokojená teď.

Další odpovědi
arygnoc

v budoucnosti.
ale te lepší, ne nějaké katastrofické.
katastrofické doby mám dost z přítomnosti.

danny_el

rozhodně do budoucnosti, chtěl bych vidět jak všechno bude dál…:)

dudu

Ne žít, ale mít možnost navštívit starý Řím, dvůr Kleopatry a Prahu v éře Rudolfa II.

Tombik

Nikam. Bál bych se, co bych viděl. I přes to, že mě to hrozně láká tak bych radši zůstal doma (i když možná jenom…)

coco

Ne, nepokoušela bych osud…

Salvaje

Já bych se hned vrátila o pár let zpět, změnila pár svých špatných rozhodnutí, a pak bych se vrátila zpátky sem :) I když vlasntě, když bych změnila svou minulost, kdoví, kam bych se pak vlastně vracela… :)