uzamcenvcase

Kdybys dostal možnost být nesmrtelný, ale nikdy nemít děti, vzal bys to?

Odpovědi
Filip84

Nesmrtelnost je domněnka, je ztrátou času zabývat se domněnkami.

Ale abych odpověděl na otázku: nemohla by se ke mně taková nabídka dostat, neměl by ten, kdo by to nabízel, mou pozornost.

Drap

Je to nesmysl a o nesmyslech ani nepřemýšlím.

zjentek

To je ale hodně dobrá otázka. Jako, ta třetí možnost, být nesmrtelný coby navěky zotročený vztahem, by zněla skoro jako nekonečné trápení, to by nechtěl nikdo, takže, chytře položeno, bravo. 🤷‍♂️

Rokio

Ano. Musel bych ale žít ve věčně mladém těle, nebo alespoň v těle robota.