Rokio

Kdybych sem dal tu fotku černé bundy, uvěřili byste mi?

Nejdříve na Odpovědi.cz ji dám zítra. Teď je noc.

Je to ta bunda, kterou měl jeden návštěvník na tom srazu.

Byla by vyfocena tam, kde bydlím.

Získal by tak důvěru Filip84?

Nejlepší odpověď
Tonda Káňa

Já věděl, že jsi to ty 👍

Neboj, já ti věřím, nevím, proč bys lhal. Na Filipa84 se ty víš co… 💪

Další odpovědi
Pepa25

Proboha neřeš Filipovu důvěru! Dělá si z tebe jen srandu!
Odkaz na starostčin facebook jsem tu dal původně proto, abych ukázal, že dávat zde detaily z osobního života je otravné, ale i nevhodné z pohledu ochrany, protože pak se dá dost věcí dohledat (tím neříkám, že tu musí každý uživatel tajit identitu, ale určitá střídmost se hodí). TOTO SE ALE ZJEVNÉ MINULO ÚČINKEM …

elkon

Otravnějšího a vlezlejšího člověka neznám. To je přírodní úkaz.

Filip84

Tak když jsi tam byl v černý bundě, tak je jasné, o koho jde, ne? 😅

To jsi s tím musel nadělat takových cavyků? 🙄🥱🥱😈

Filip84

Pepa: Že sem dávat „detaily z osobního života“ (nad nějakou rozumnou míru 😅) je otravné, to asi víme všichni, ale „baronům“ a mychale🤪 to nevysvětlíš. 😅🤪

Že to je nebezpečné, to asi také víme všichni, ale „baronům“ je to jedno: hlavně, že mají důležitost! 😎🤪😅 Jo, jak si kdo ustele …: víš co! 😈

Tonda Káňa

Filipe84, on nemyslel toho Zdeňka, on je tam taky člověk u kterého je vidět jen bunda. Hledej, hochu, ještě se snaž 😂😂🤪