bolak

Kdyby vám váš partner oznámil, že chce jít na plastiku a že si celý obličej nechá předělat tak, aby …

…vypadal jako Václav Klaus, zůstali byste s ním?

Prostě jestli by pro vás bylo totální „překopání“ celého obličeje nepřekonatelnou překážkou.

PS: Tím Václavem Klausem byl myšlen samozřejmě Václav Klaus starší.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

sbalit kufry jemu

Doplňuji:
hlavně u manželky by to nasralo 🙂

Další odpovědi
Sůwa

sbalit kufry jemu

kapka

zůstat

Já manžel tk málo vidím, že bych si toho možná ani nevšimla. A kdyby se uchytil jko Klusův dvojník, tak by třeba i víc zarobil. 🙂
Doplňuji:
Asi mám drobek pod a. Oprava – jako, Klausův.
I když Klusův…to by taky šlo… 🙂

helcaify1

sbalit kufry jemu

huxa

sbalit kufry jemu

Damiana

Proč zrovna Klaus, Costner by být nemohl?:-)

kapka

Costner prej už nedělá bodyguarda, že prej teď tančí s vlkem. Jsem slyšela.

Damiana

😁 Ale na ksichtě toho vlka snad nemá..:-D

kapka

na ksichtě ne, má ho na p..... 😁 😁 😁

Damiana

Kapka: No vždyť tak jsem to jaksi myslela..:-D

bolak

Nanifak: jsou lidi který by byli s takovou manželkou spokojeni :)

kapka

A kdo třeba?

bolak

Třeba Václav Klaus :)

bolak

http://img.pic­tureup.cz/24022013­/ffd07dc13b3d0be913637af­50ad692b358db976f­.jpg

Damiana

😁

kapka

Tak to by mu mohlo vadit, to je fakt. Byl by naštvanej, že je na světě někdo stejně krásný jako on. 😁

Damiana

kapka: 😁