bolak

Kdyby vám stát nabídl možnost v dnešní době cestovat skrz teleportovací bud­ky…

…nově vyvinutou technologii určenou pro přepravu osob, s tím že cestování by bylo 4× levnější jak u Českých Drah, doprava na určený cíl by trvala zlomek sekundy, a jedinou nevýhodou by tak bylo, že by během transportu došlo k vytvoření vaší identické kopie, která by byla na místě zlikvidována pořádkovou službou LBDO, určenou pro likvidaci duplicitního biologického odpadu, šli byste s dobou a nebo byste zůstali u klasiky?

Nejlepší odpověď
beer

Tady se říká „kdyby byly v pr…i ryby, nemusely by bét rybníky“.
Pokud někdy něco podobného bude existovat v praxi, teprve pak o tom budu přemýšlet.

Další odpovědi
Andre5000

Kdyby by to nabídl stát, tak bych to raději ani nezkoušel. Mohla by to být nějaká kulišárna.

MK44

Nemáte v tom nějaký hokej? Kopie by přece vznikla v cílovém místě. V místě „odjezdu“ byste zůstal Vy. Takže by LBDO likvidovala Vás. Vás vem čert, ale je tu riziko, že by se kopie nepovedla a neměla by takový smysl pro humor jako Vy. Nebyla by to škoda? ;-D

Bobík147

Inspiruješ se u filmu Dokonalý trik? :D

Awe

Mě by pouze zajímalo…Odkud si na tohle přišel? K tomu ty názvy LBDO? jestli je to film či seriál chci název :D

bolak

Awe: já s nejsem jistej, jestli došlo k nějaké inspiraci, ale protože jeden známý citát Thomase Džefrsna říká že „Všechno co v životě zažijete už bylo v simpsnech.“ tak to bylo nejspíš tam někde.

bolak

MK44: Nojo, máš pravdu, psal jsem to na dvakrát a vloudila se mi tam omyl, takové chyby teď ale u mě budou následovat čím dál častěji, je to vedlejší produkt cestování…

A jen pro pořádek, ty taky nejsi bez chyby, protože kdybys byl tak odpovídáš né na co jsem se ptal, nýbrž na to, na co jsem se zeptat chtěl :p