Uzumakyeli

Kdybyste mohli změnit svět, co byste změnili?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdybych mohl změnit cokoli, zrušil bych lidskou blbost.

Další odpovědi
anonym

No, kdyby to šlo, tak bych se snažila dát všem důstojnou práci, aby si mohli vydělat na všechno to, co k životu opravdu potřebují (tohle ale zkoušeli už za socialismu propagátoři komunistických ideí). Také bych se snažila, aby si lidé zbytečně neničili zdraví konzumací nevhodného jídla a pití, drogami a pod.
A kuřáci by mne určitě neměli rádi.

Vendys2

Charakter lidí – potom by vše šlo lépe ;)

dudu

Zde především je třeba respektovat zásady kausality – prostý fakt, že veškeré dění na Zemi i v celém vesmíru je založeno na nastolené, ale velmi vratké harmonii. Proto bych hodně zvažoval možné dopady i jen zdánlivé prkotiny jako třeba, aby veškeří živočichové na naší matičce přestali ihned prdět, natož jiné změny s možnými daleko fatálnějšími následky!

huxa

kdybych mohl změnit vážně cokoliv… nezměnil bych nic, takto se mi to líbí snad nejvíc, přestože nemám zrovna nejlepší vyhlídky teď i do budoucnosti :)

Putra

Aby nebyly války, aby nebyl hladomor, aby to s pěnězi bylo naopak – bylo jich každému dostatek (lidí to táhne k nenávisti, ne k lásce), aby nebyly hloupí a agresivní lidi. Aby zvířata byly na stejné úrovni jako lidi (aby se tak braly)…

Damiana

Líbilo by se mi, kdyby se lidé naučili žít v souladu s přírodou a nesnažili se ji měnit.

K tvému doplnění: Byla.:-)

anonym

no, vy jste tomu nasadila korunu ! :)

  • iv-

bolak

svatováclavskou?

annas

spíš korunu posypanou popelem… 🙂

anonym

:))
Uzumakyeli , uz chapete ?? :))

anonym

Drape, ta lidská blbost nejde zrušit, taj je vrozená !