Avatar uživatele
zjentek

Co lidi táhne?

původně jsem se chtěl zeptat na něco jinýho, ale na druhou stranu jsem nechtěl, aby můj dotaz nějak výrazně „vyčníval“ nad dotaz partnera (když je novej) no a dodržením jakési inteligenční normy vznikla má zajímavá otázka- co lidi táhne?
gecco: jak kam? Zkrátka co lidi táhne ..jestli je to vidina lepší budoucnosti, nebo seriál Živí a mrtví a nebo dobrej pocit, že zejtra mohou do práce ..a nebo co já vím? Bych se jinak neptal.. ;q

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, da ny, gecco před 3146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Každého něco jiného. Některé třeba pěkné holky, jiné hospoda, další zase třeba dobré jídlo, nebo něco uplně jiného

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Kam???
😉
Já třeba vím dost přesně, co mne táhne do knajpy…
😉
_____________­_______________
Takže co koho kam táhne? – ať je to kdo je to a kam chce je tažen??
😉
Takže . mně to táhne do knajpy na jedno(/dvě – slovy dvanáct) – ale nemůžu, ráno budu řídit…
:-O

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

soudruhu vojíne ! kde jste se ksakru coural ?! dýchněte na mě ! hmm, chlast to nebyl tak to mohla být jedině děvka
(npor.Pernica, Černí baroni)

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Každý člověk má jiný „motor“, závislý na podmínkách, kultuře a společnosti ve které žije. Cíl, motivace a ctižádost je individuální.
Životní káru je vždy třeba táhnout dál…
Někoho táhne hlad k ulovení kusu žvance, jiného vidina lepšího/snazšího života, dalšího touhy/ideály, honba za věcmi/majetky, rodina, dobrodružství atp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
carrera

Hodně lidí to někam táhne… tím myslím, že cestují po světě. Alespoň co pozoruji ve svém okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Prachy. Jen je individuální, kolik míst částka musí mít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

nejspíš ti živí mrtví ..bo to je take tajemno..

před 3146 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek