Avatar uživatele
MatejTV

kdyby mi mohli rust vousy pravidelne ?

ahoj brzo mi bude 18 a mam takovy problem roste mi jenom pedoknir a par chloupku na brade asi 1 cm dlouhy ktery rostou 2 tydny od oholeny a me by zajimalo za jak dlouho budou rust pravidelne a hodne ?

Zajímavá 0 před 81 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Dozrávání a růst vousů je individuální a ovlivňuje ho genetika. Někomu mohou vousy začít růst v pubertě, tedy cca od 13–15 let, někomu až v pozdějším věku. K plnému vývoji vousů může dojít teprve v raných 20. letech, u některých mužů dokonce až kolem 30. Pokud se jedná o genetické predispozice, nedá se to moc ovlivnit, pokud ale chcete podpořit růst vousů, můžete zvýšit příjem vitamínu B7, který podporuje růst vlasů a vousů. Také zdravý životní styl, dostatek spánku a fyzická aktivita mohou napomoci. Nicméně bych vás chtěl ujistit, že každý je jiný a je to normální. Nezoufejte, s věkem se to může ještě změnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nevím co je pedoknir, ale vím, že čeština má také háčky a čárky. A na 18 let máš bídný pravopis. Já bych se za chyby styděl. Máš dost času na kontrolu, než ten text odešleš. Otázka je jestli vůbec pravopis znáš. Jestli ne, tak piš na počítači, ten ti to opraví.
A vousy rostou každému jinak, někomu nenarostou vůbec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
da ny

Možná, až přestaneš psát hrubky 😉

!„… mi mohli rust vousy…“

Nový příspěvek