Deli

Kdyby jste na hodinu získali Arabelin kouzelný prsten, jak by jste ho využili?

Doplňuji:
Pro hanulku a ostatní doplním, že prsten dokážal vyčarovat věci, k cestování se muselo využít kouzelného pláště. To by ale opravdu chtělo víc než tu hodinku 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

efektivně

Další odpovědi
dědapetr

Aby politici když vstoupí do politiky nemohli lhát a nemohli brát peníze které jím nepatří.

baghira

vygeneroval bych si jeho časově neomezenou kopii :)

rynek878

Já bych byl trochu sobec,přál bych si zde žít dlouho,aspoň jako Metuzalém (969 let)

arygnoc

odstránil bych mezi lidma násilí – to jako první.

pak bych si přál mít opakovanou možnost po vyslovení zázračného slova prodloužit si život (skoro věčně padesátník, heh).

a co by zbyl čas, tak asi bych ještě něco vymyslel.

Andělé

Vykouzlila bych si nový dům,nic velkého a luxusního,jen malý domek se středně velkou zahradou,kde by bylo plno překrásných květin,malé jezírko,stromy-jablon,švestku,lís­kový a vlašský oříšek,keříky-borůvky,maliny,ja­hody,ostružiny a rybíz a moji největší lásku vrbu a pod ní lavičku-tj.má idylka.
K tomu milujícího manžela s dětma a všude plno lásky,radosti,kli­du,zdraví a pohody…:-)

hanulka11

hodina je jako nic ......asi bych se prošla nad kalderou na Santorini
Doplňuji:
když jinak nedáš ,tak bych si přála ten plášť a pak adijééééééééééééé

Drap

Během hodiny bych vyměnil celou vládu, prezidenta, parlament a senát

terry

Nechala bych si opravit – zrekonstruovat barák.
Prsten mohl měnit i myšlení lidí??
kropitko – co konkrétně znamená v tomto případě efektivně?

anonym

přecejen je toto docela hodně triviální otázka, ale dobrá no. Určitě bych si přál, abych mohl tento prsten použávat pořád :) to je jedna zásada, kterou by měl mít každý :)
poté bych se určitě nějak moc neprojevoval a spíše jen tak potají si užíval nebo realizoval nějaké plány, jakožto sjednocení celé planety pod jednoho prezidenta, vymítit islám, každému člověku zavést čip, dálkově ovládaná auta a podobné drobnosti k okořenění života :)