jarek.s

Kdybyste byli cestovateli v čase z budoucnosti, kterou sociální síť byste použili?

Odpovědi
Filip84

Jinou (specifikujte)

Jediné sociální sítě, které jsem kdy použil, a vlastně aktivně a pravidelně využívám skoro pořád, jsou obchodní rejstřík a rejstřík ekonomických subjektů ARES.

Oproti všem ostatním mají několik nápadných výhod: jsou anonymní, ergo bezpečné, a jsou skutečně vždy a pouze užitečné.

Nenapadá mne, kdyby i co kdyby, proč bych měl potřebovat nějaké další.

Kelt

Jinou (specifikujte)

Pokud by přišel cestovatel v čase z budoucnosti, tak by asi věděl více a použil by něco jiného, lepšího. Kdo ví, co bude. Takový člověk by neměl žádné peníze, ale věděl by, která čísla budou vylosována . Atd.

led

Jinou (specifikujte)

Na svojich cestách časom používam pre komunikáciu s ľuďmi navštíveného času spôsoby v tom časopriestore užívané. Medzi ne patrí napríklad, akustické signály bubnami, svetelné oheň, odraz slnečných lúčov, mechanické prerušovanie elektrického vlnenia a podobne. Nebudem vás, ľudí 2.dekády 21.storočia po Kristovi, zaťažovať detailami.
Sociálne siete šírené zastaralým spôsobom prenosu diaľkovej komunikácie a ovládania mysle nazvaným internet, pomocou elektrických kmitov, ktoré ste ponúkli, sú mladý komunikačný produkt ranných čias 21.storočia po Kristovi v zmysle terminológie času vtedajšej doby, v časoch pred Veľkým Exodom Zeme a zrodom Civilizácie Slnečných detí.

PS. detailnejšie a viac informácií k tejto téme vám nemôžem podať, pretože v zmysle Prvého zákona vývoja platí: „Zmena v minulosti zmení aj budúcnosť“

df

Jinou (specifikujte)

Cestování v čase zatím nikdo nevysvětlil. Musel by se čas zhmotnit. Otázkou je, co je to čas. Jestli existuje. Jestli je jeden, nebo nekonečný počet. Může také vznikat a zanikat. Může to být nějaký druh energie. Jestli je to jen iluze.

Prý existuje kronika zvaná Akáša, kde jsou uloženy všechny události, které se kdy staly i ty, které se teprve stanou.

kavi.savio

Reddit