sejtanka

kdyby jsme dávali otázky do modré lišty,na co by jsi odpovídal?

Nejlepší odpověď
kropitko

Takže ona je tam ta modrá lišta pro srandu králíků,,,,to tu mají majitelé těchto stránek jen tak na okrasu,,aby to lépe vypadalo,,,

Odpovídalo by se na dotazy, které tu ještě nebyly,,,lidem(ta­zatelům), kteří potřebují pomoci,,

Další odpovědi
annas

Je 15 stránek nezodovězených otázek. Stále máte možnost odpovídat …

AndreiRanger

Zajímavé, ale modrá lišta nikoho nezajímá:-D

Lidé jsou líní a misto toho aby hledali, raději se 10× ptají. Na druhou stranu, nebýt takových lenochů, tyhle stránky by nebyly, protože když trochu chcete, tak na 99% otázek najdete pouhým googlováním;-)

anonym

Máš pravdu.Je tady spousta lidí,kteří okamžitě vkládají odkaz a myslí si,jak jsou chytří.