Avatar uživatele
Registrovaný

Kdy už se probudíme?

Česko bylo vždycky národ, co se rozdával pro ostatní. Vždy nám někdo rozkazoval a my se nechali. Co se s námi děje teď? V ČR jsou deseti/sta tysíce Vietnamců, Rusů ,Ukrajinců ,Cikánů a Slováků, co si s naší zemí dělají co chtějí! Vietnamci tu ovládají obchody, Slováci nám berou práci a zasahují do našich věcí (sami nás nesnáší v jejich zemi, ale my je tu necháváme, hýčkáme, zatímco tu chtějí mít hlavní slovo = my se musíme přizpůsobovat jejich názorům ale oni nám nikoliv),to samé Ukrajinci ,akorát ti si zatím nevyskakují ,tak jako naši "bratři" Slováci. Cikáni nic nedělají ,jenom dělají bordel ,kradou ,vysávají nás o peníze a Rusové si z Ruska nakradou všechny peníze a pak se přestěhují sem, kde jich jsou plná satelitní městečka! Co se to za posledních pár let stalo? Teď nás ještě Zeman přizpůsobí Evropské unii,která si z nás udělala svojí kolonii a zničila nám velkou část zemědělství a my tu budeme muset ještě k tomu platit €ury.

Máme domek v přírodě, mezi poli a oni z těch polí chtějí postavit celé sídliště! Ze všech stran budou domy a paneláky a do těch se nastěhují "ti z východu"... Tak jak se to stalo poblíž jiné vsi. Všude bydlí bezohlední nafoukaní rusové co ani neumí zdravit. Ti jsou teď skoro všude - ve všech aquaparcích, v zoologických zahradách, prostě v celé ČR uslyšíte ruštinu... Mám to dokázané, posledních pár dní jsem skoro procestovala Prahu a nebylo jediného místa kde bych neslyšela ruštinu. Je jen otázkou času ,kdy si z Karlových Varů a Prahy udělají autonomní republiku.Slováci sú zase leniví hovoriť česky, stále si idú tú svoju slovenčinu ... V ich krajine sa ale nesmie hovoriť česky! Tu sa slovenská hovorí. Všade. A češi, preložte si to Ako chcete. Se státy je to jako s piškvorkami.

Kdy už se český národe probudíš a přestaneš si s*át na hlavu od nějakých cizáků? Tenhle multikulturismus nás přivede jen do záhuby.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Xenofobie je strach ze všeho neznámého, především z cizinců a všeho cizího (tedy z projevů odlišných kultur, náboženství apod.), resp. všeho, co přichází z ciziny, případně co je (co pochází) mimo vlastní sociální útvar (skupinu, podnik, kmen, národ, stát apod.) Tento strach může přejít až v nenávist.[1][2]
http://cs.wikipedia.org/…
===============
Už aby ses učil čínsky.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

V práci máme skupinu slováků a jednoho rusa, fajn lidi. Také si rád zajdu do asijských restaurací na pořádné exotické jídlo. Stejně tak, rád navštívím vietnamskou večerku. Sám mám mezi cizinci několik kamarádů, díky nim jsem změnil pohled na život a jsem za to rád.

O záhubě může mluvit jen xenofóbní čecháček jako je pyrotechnik.


Avatar uživatele
Bronzový

Zakládá se tvůj názor vůbec na faktech?
Pokud ano, cituj prosím zdroje.


Avatar uživatele
Zlatý

Zaujímavý názor, akoby mal svojho predchodcu za čias Adolfa Hitlera. Stačí, keď jemne zmením pomenovania národností a hneď je to jedna kópia z Hitlerovho prejavu. Kde sa vám to podarilo zohnať?
Vaše niektoré obvinenia sa nezakladajú na pravde... nebudem sa zaoberať multietnikom ale len téme Slováci v Českej republike.
"Slováci sú zase leniví hovoriť česky, stále si idú tú svoju slovenčinu ... V ich krajine sa ale nesmie hovoriť česky! Tu sa slovenská hovorí. Všade. A češi, preložte si to Ako chcete. "
poďme si to rozobrať: množstvo slovákov, žijúcich na území ČR, mluví česky lépe než vy, jak tady čtu.
Na Slovensku nie je zakázaná čeština, dokonca je to jeden z oficiálnych jazykov tak isto ako v ČR slovenčina. Pokiaľ na území ČR zakazujete niekomu používať slovenčinu dopúšťate sa pritizákonného činu.
Pokiaľ ide o túto stránku, ano, píšem slovensky, tak isto, ako na slovenskej stránke odpovedí, českí užívatelia píšu česky. Písať sem som začala česky, ale na slovenčinu som prešla na žiadosť tunajších užívateľov.

Teraz vám niečo sem napíšem časky, aby ste tomu lepšie rozumeli:

Za rozdmýchávání rasové nesnášenlivosti tenle příspěvek nahlášuji adminovi jako nežádoucí a škodlivý

Doplňuji:
Je veľmí zlé, ak niekto vydáva pseudofakty za fakty.
Je pravda, v súčasnej situácii sú ľudia náchyľní uveriť všetkému, v čom by mohli vidieť príčinu svojich problémov.
Skúste sa pozrieť trochu do histórie.

Prečo tvrdím, že sa vyjadrujete proti zákonu? Nie je Ústava Českej republiky najvyšší zákon Českej republiky?

Ústava České republiky
"Hlava první
Základní ustanovení
Článek 1
(1) Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana.
(2) Česká republika dodržuje závazky, které pro ni vyplývají z mezinárodního práva."
Všimnite si, prosím, tieto prvé vety. Svojim vyjadrením ich popierate!

"Článek 2
...
(4) Každý občan může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá."
Občanom ČR je len len človek českej národnosti? Môže byť občanom aj človek inej národnosti?
Svojim vyjadrením ich popierate!

"Článek 3
Součástí ústavního pořádku České republiky je Listina základních práv a svobod."
Svojim vyjadrením ich popierate!

"Článek 10
Vyhlášené mezinárodní smlouvy, k jejichž ratifikaci dal Parlament souhlas a jimiž je Česká republika vázána, jsou součástí právního řádu; stanoví-li mezinárodní smlouva něco jiného než zákon, použije se mezinárodní smlouva."
Svojim vyjadrením ich popierate!

"Článek 12
(1) Nabývání a pozbývání státního občanství České republiky stanoví zákon.
(2) Nikdo nemůže být proti své vůli zbaven státního občanství."
Svojim vyjadrením ich popierate!
http://www.psp.cz/…

LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD
"Hlava první

Obecná ustanovení
Článek 1
Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.
Článek 2
(1) Stát je založen na demokratických hodnotách a nesmí se vázat ani na výlučnou ideologii, ani na náboženské vyznání.
...
Článek 3
(1) Základní práva a svobody se zaručují všem bez rozdílu pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnostní nebo etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení.
(2) Každý má právo svobodně rozhodovat o své národnosti. Zakazuje se jakékoli ovlivňování tohoto rozhodování a všechny způsoby nátlaku směřující k odnárodňování.
(3) Nikomu nesmí být způsobena újma na právech pro uplatňování jeho základních práv a svobod."
Svojim vyjadrením ich popierate!
http://www.psp.cz/…


Avatar uživatele
Stříbrný

Opravdu hezká otázka, s kterou by bylo třeba se zabývat, a to stále více a stále častěji...a všude (úřady, politika, spolky...). Mě bohatý Rusáci nevaděj (a jsou našimi příbuznými) když maj prachy, tak tady investujou...to je v pořádku, ale horší jsou ty barevný s holejma prdelema...a ještě s nějakým "náboženstvím"...
Doplňuji:
milá led - nevím, co se plašíš....proti tobě nic nemáme...a jeho názor je normální...tak dej pokoj s udáváním - s tím nemáme žádné dobré zkušenosti...

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

led

Agneta,
najprv si preštudujte aspoň základné zákony, ktoré by mal mať každý občan vo svojej knižnici a aspoň občas do nich pozrel.
Príčina, problémov, na ktoré poukazuje Pyrotechnik svojim zjavne skopírovaným článkom bez udania pôvodu (všimnite si, prosím, odsek, kde píše o domčeku, píše to žena (pritom vo svojich príspevkoch vystupuje ako muž), nie je totiž v národnostných menšinách, ale v zlej ekonomicko-sociálnej politike parlamentu a vlád ČR. Zvaliť to na menšiny a tým odkloniť pohľad občanov od skutočne zodpovedných je to najjednoduchšie.

Avatar uživatele
Stříbrný

huxa

Také si rád zajdu na asijsou baštu (musím ovšem je požádat, aby hranolky dosti usmažili), rád se jdu na rande s asijsou dívkou, rád si popovídám česky s rusákem i ukrajincem, přestože zdvyhnutá pravice je náš pozdrav, mám proti cikánům pouze dostatečně naostřenou kudlu u nohy, to pokud by mne nějaký napadnul při cestě z práce, jinak si s nimi také občas popovídám a dávám k jednomu na opravu motorku, na kterou smím šáhnout jen já a mimojiné také on.
Nezakládá se tvůj příspěvek na čisté xenofobii?

Avatar uživatele
Stříbrný

Agneta

že bych byla nucená se ho zastat? tvůj názor je v pořádku, ale jeho taky...on to jen nastínil, a to beru...vždyt je to už docela vážné...když už se někteří plaší...a řešit se musí na začátku, pak už je - ze zkušenosti - pozdě...

Avatar uživatele
Zlatý

led

Neberiem to osobne, ale urážajú ma tieto nepravdy vydávané za pravdu.
Je veľmí zlé, ak niekto vydáva pseudofakty za fakty. Je pravda, v súčasnej situácii sú ľudia náchyľní uveriť všetkému, v čom by mohli vidieť príčinu svojich problémov.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3827
Zlatý Drap 2288
Zlatý led 1654
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1276
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 874
Zlatý mosoj 848
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.