Kdy míváte „jasnou“ chvilku?

Odpovědi
Drap

Nemívám mysl zamlženou, tak lze říct, že jasnou chvilku mohu mít kdykoli, pokud ovšem nespím.

ivzez

Třeba teď…

EKSOT123

To je ne zcela jasné. Někdy k tomu přispěje spánek, jindy nadhled, jindy se k nadhledu nejasným způsobem člověk vyburcuje v přítomnosti druhých lidí, nebo druhý něco naznačí a vy to uvidíte jinak, zkrátka víc hlav víc rozumu, jakož je to i v tom vtipu, proč policajti chodívají se psem.