Jahoda

Kdy máte na Odpovědích výročí?

Ještě jedna otázka, než zalehnu do pelechu…

Víte, kdy máte na Odpovědích roční výročí?? Ve který den? Já jsem si vzpomněla, že dnes jsem tu přesně rok…

Pamatujete si to datum i Vy?

Díky.

Nejlepší odpověď
aramah

Já v dubnu tu budu rok asi kolem 25tého.

Další odpovědi
iceT

Úplně přesně to nevím,někdy kolem 20.července.
Doplňuji:
…to bude rok,jsem zapomněla napsat…

Miroslavst

Já to vím přesně kdy to bylo. Bylo to před 411 dny-platí pro dnešní den 30.12.
Stačí se podívat na první otázku nebo odpověď, podle toho co bylo dřív.

magicm18

Na „Odpovedich“ jsem od listopadu 2009.Priznam se,ze jsem si to datum nasel v profilu.

panenka

Já ho měla v Listopadu

quentos

nepamatuju, ale podle první odpovědi bylo někdy před 23 dny…

fortin

Registroval jsem se zde před 407 dny. Musel jsem se přihlásit takto abych mohl odpovědět. <Co to bylo za den?> Nepamatuji si.
A co ten strop v garáži, už se na něm nesráží voda?
czechrapsind.