Lgee

Kdy jste věděli všechno?

Samozřejmě je to nesmysl, nikdo nemůže vědět všechno, navíc by to byla pěkná nuda. Ale myslím tím kdy jste věděli všechny základy světa a života vůbec.

Nejlepší odpověď
marci1

Nikdy. 😄
Člověk se stále učí, sbírá zkušenosti. Důležité je se vzdělávat a učit všeobecně, aby si člověk věděl jakž, takž rady v běžném životě. Dospělý člověk by se už měl v těch nejzákladnějších potřebách pro život vyznat. A čím jsem starší, mám pocit, že toho vím a znám málo. Jak říká klasik: Vím, že nic nevím. 😄

Další odpovědi
aliendrone

Všechno? To už je DÁVNO, když jsem byl mladý (a totálně blbý). Věděl jsem nejen všechno, ale navíc LÉPE, než ti druzí (kdybych náhodou něco nevěděl, tak to stejně nestálo za úvahu/pozornost). 😉 😁 😁

Chjo, to byly časy… 😐

zjentek

K tvé poslední větě podotázky: Naposledy při vyvrcholení a byla u toho i žena (už je to bohužel nějaký ten pátek, takže většinu z toho jsem už zase zapomněl). (; D; D;

Rokio

Nikdy. Nikdo neví všechno. Neexistuje člověk, který by byl tak chytrý, aby měl vždycky pravdu.

Vznikají neustále nové informace.

Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com

aliendrone

zjentek>>> Palec za to, že u toho byla ŽENA. To víš, někde jsem zaslechl, že tradice je třeba chránit před vymizením, tož proto. Navíc – pokud by u toho asistoval/a/o pro­gresivní gender „bojová helikoptéra“, tak bych nevěděl, jestli se té představě mám smát, nebo plakat. 😉 😁

zjentek

Díky kámo (; ((; 👍

(Já samožřejmě v odpovědi trocha mystifikoval, ve skutečnosti jim dávám „pokouřit“ každej den, fšak víš, pořádně do kožuchu, jak to má bejt! (; D; D;

Lgee

marci1 – myslím to co musí znát a vědět běžný člověk pro normální život, tak v jakém věku,

marci1

Odpověděla jsem: dospělý člověk, čili věk 18 let. 😄
Musí se sám o sebe postarat, nakoupit, zaplatit poplatky za byt a jiné platby (umět hospodařit s penězi), uklidit, něco uvařit, orientovat se v domácí a světové politice,
naučit se dobrým mravům, společenskému chování …, toho by bylo hafo. Prostě se hlavně chovat jako rozumný a slušný člověk. 😄