Avatar uživatele
Lgee

Kdy jste věděli všechno?

Samozřejmě je to nesmysl, nikdo nemůže vědět všechno, navíc by to byla pěkná nuda. Ale myslím tím kdy jste věděli všechny základy světa a života vůbec.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 458 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Nikdy. 😄
Člověk se stále učí, sbírá zkušenosti. Důležité je se vzdělávat a učit všeobecně, aby si člověk věděl jakž, takž rady v běžném životě. Dospělý člověk by se už měl v těch nejzákladnějších potřebách pro život vyznat. A čím jsem starší, mám pocit, že toho vím a znám málo. Jak říká klasik: Vím, že nic nevím. 😄

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Všechno? To už je DÁVNO, když jsem byl mladý (a totálně blbý). Věděl jsem nejen všechno, ale navíc LÉPE, než ti druzí (kdybych náhodou něco nevěděl, tak to stejně nestálo za úvahu/pozornost). 😉 😁 😁

Chjo, to byly časy… 😐

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

K tvé poslední větě podotázky: Naposledy při vyvrcholení a byla u toho i žena (už je to bohužel nějaký ten pátek, takže většinu z toho jsem už zase zapomněl). (; D; D;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nikdy. Nikdo neví všechno. Neexistuje člověk, který by byl tak chytrý, aby měl vždycky pravdu.

Vznikají neustále nové informace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com

Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Palec za to, že u toho byla ŽENA. To víš, někde jsem zaslechl, že tradice je třeba chránit před vymizením, tož proto. Navíc – pokud by u toho asistoval/a/o pro­gresivní gender „bojová helikoptéra“, tak bych nevěděl, jestli se té představě mám smát, nebo plakat. 😉 😁

Avatar uživatele
zjentek

Díky kámo (; ((; 👍

(Já samožřejmě v odpovědi trocha mystifikoval, ve skutečnosti jim dávám „pokouřit“ každej den, fšak víš, pořádně do kožuchu, jak to má bejt! (; D; D;

Avatar uživatele
Lgee

marci1 – myslím to co musí znát a vědět běžný člověk pro normální život, tak v jakém věku,

Avatar uživatele
marci1

Odpověděla jsem: dospělý člověk, čili věk 18 let. 😄
Musí se sám o sebe postarat, nakoupit, zaplatit poplatky za byt a jiné platby (umět hospodařit s penězi), uklidit, něco uvařit, orientovat se v domácí a světové politice,
naučit se dobrým mravům, společenskému chování …, toho by bylo hafo. Prostě se hlavně chovat jako rozumný a slušný člověk. 😄

Nový příspěvek