jirka F

Kde jste byli letošní prázdniny na dovolené?

Pokud vám to tedy situace umožnila. Já jsem byl doma.

Nejlepší odpověď
seraphico

Jsme na tom stejně. Letos jsem nikde nebyl.

Další odpovědi
Dochy

Františkovy Lázně (OK, to bylo beze mě), Bílé Karpaty, Šumava, Jižní Morava, Jižní Čechy,…
Všude by se dalo vydržet i dýl, možná toho nemuselo být tolik, ale užili jsme si to všechno…

Rokio

Byl jsem na tom stejně jako ty a seraphico. Tento rok jsem nikde nebyl.

quentos

Na Šumavě (s jednodenním výletem na rakouskou i německou stranu), a jestli se to počítá jako dovolená, strávil jsem minulý víkend v Banské Bystrici na scrabblovém turnaji.

zjentek

Já byl taky doma, ale většinou jsem byl stejnak v zahradě, bo robota/radost – chápeš, takže doma ani ne. (;

Drap

Byl jsem tam, kde je mně dobře a příjemně. Stejně jako minulá léta. Pokud vše vyjde a dožiji se toho, tak tam budu i příští léto.

da ny

Doma, s jednodenními výlety v rámci lázeňského trojúhelníku.
Návštěvy u mne po týdenních pobytech (poslední odjela v sobotu po MFF v KV, kterému jsme věnovali jen 2 dny). Byla jsem „hostitelským zázemím“. ;D
Výlety (Egronet) i do Německa (stihli jsme, než padlo mezi červené země, s opětovným přísným nošením „masek“ ;) v obchodech, MHD, vlacích atp.).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

Otázka sice není příliš zajímavá, ale mám chuť „přispět bodíkem“. ;D