Avatar uživatele
Horryk

Kdybyste věděli všechno, jak by jste s těmito informacemi naložili?

Představte si, kdybyste najednou věděli všechno. Co byste s těmito „lehce“ nabytými vědomostmi udělali? Anebo byste neudělali vůbec nic?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, Kepler, Anikitos před 2062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Asi bych to kdekomu nevyslepičil. Nikdy nevíš, kdo a jak by s tím naložil. Snad bych založil nějaký užitečný projekt, ale ani potom bych neprozradil odkud to všechno vím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

Uzdravila bych všechny nemocné, kteří se uzdravit chtějí, protože bych věděla všechno.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Anikitos

Na to můžu říct, že bych věděl co dělat, až bych věděl všechno (podle toho co ”všechno” by to bylo)… :)

Možná bych spáchal sebevraždu z toho, co bych se dozvěděl. Možná pomáhal lidstvu a Světu. :D

Taky bych třeba nalezl nesmrtelnost nebo získla nějaké schopnosti :) (při 100% použití mozku – jak se říká, že využíváme jen jeho část…)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to jednoduché, človek, ktorý vie všetko, vie aj to, že to všetko nemôže zverejniť. Preto, prepáčte, sú informácie, o ktoré sa nedelíme…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nechtěla bych vědět všechno.

Ale když už by se to přihodilo, asi bych se pokusila co nejrychleji
zbavit té části vědomostí, které by mohly někomu uškodit. Jako další
by šly pryč ty, které by lidem ani mně k ničemu nebyly.

Část (to, co by mohlo být lidem prospěšné) bych zveřejnila
a o zbytku bych rozhodovala podle okolností.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orestez

Už jsem při vzpomínání téměř odpovídal. Vše co jsem napsal, zmizelo při označení všeho textu. Jen toto na tomto xiaomi napíšu, a dál už nechci sdělovat nic kolem katastrof. Zkusím to sesmolit znovu. – Nechci nic vědět.

před 2062 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek