Kepler

Kdy jste si naposledy zahráli karty nebo Člověče, nezlob se apod. s rodinou, sousedy, přáteli?

Nebo co dnes vlastně letí?

Nejlepší odpověď
Drap

Dnes odpoledne jsem zvládl i karty i člověče

Další odpovědi
Dochy

S přáteli? To bude už pár let. Teď občas něco s dětmi, ale ještě nemají tu trpělivost a kázeň aby se to opravdu za hru dalo považovat. (Tedy oni to za hru maj, jen ta pravidla se mění každé 3 minuty a ty změny žádná srozumitelná pravidla nemaj, což poněkud kazí mně požitek ze hry)

quentos

Karty v pondělí v hospodě s přáteli.

DoTazatel

S bratrem, někdy se sestrou hraju karty (mariáš, žolík, ferbl – nebo taky prší, zamrzlík, oko) někdy kostky a pak hlavně s bratrem šachy, poker (klasiku a holden texas), dostihy a sázky (i když ty jsme dlouho nehráli), stejně tak člověče nezlob se, domino, pexeso (to jsem hrával zase spíš s babičkou), kris kros a už ani nevím, to je asi vše.

Někdy jsem hrával karty i s otcem, když ještě žil, častěji s matkou. Nejvíc ale s bratrem. Kolikrát společně s bratrem, sestrou a babičkou – jako malí každý víkend i častěji (vždycky žolík a zamrzlák, pak i kostky, výjimečně někdy oko bere). S bratrem hrávám doteď, i když už né tak často.

marci1

Dnes „Člobrdo“. Jinak běžně canastu, dámu, šachy, podoby (jestli to píši správně), scrabble, lodě, halmu, ruletu apod. 🙂

Malvína

Já naposledy na Silvestra 🙂

Kepler

Do Tazatel: úžasné!

DoTazatel

Dík:)