dust8

Kdy jste se naposled opili, jak zákon káže?

A víte i proč? :)
Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=TvdB2yHwbCM

Odpovědi
Savier

Minulý víkend. Vypil jsem 10 dvanáctek! Nehodlám to opakovat, padl můj rekord.

zjentek

2019 ):

Rokio

Nikdy. Jsem zapřísáhlý abstinent.

da ny

@ Savier
Chudáci Vaše ledviny Už 8 ks, je nebezpečné maximum.
PO litru a půj jste musel bát jen průtokový ohřívač. Nohy běhaly statečně?
Alespoň, že to bylo 12°pivo. Desítka by dala ledvinám více zabrat 😉

Savier

Ano, bylo to nad limit a nehodlám to opakovat. Popíjelo se od rána do večera, takže výsledná opilost nebyla až taková že bych byl v „komatu“.

zjentek

Savier ale já tady nikde nečtu otázku jako kolik jste toho kdy vypili na žízeň anebo kolik potřebujete vypít když máte opravdovou žížu. Otázka zní… A vlastně, co ti budu, ježiši… to ses ještě fakt nikdy normálně neožral? (;