Kdy je nesmysl užitečný?

Jsem moc zvědavá, co se tu dozvím.

Nejlepší odpověď
Drap

Může být užitečný , třeba u nějaké zábavy. Většina lidí je pobavena ,pokud se setká s nesmyslem, který bije do očí.

Další odpovědi
briketka10

může to být nějaký vtip, obraz, socha, šaty co má modelka na sobě..
bláznivý projekt od architekta..
dílo u kterého se člověk zasměje, někdo si řekne „to je ale nesmysl“

ale všechny se vypráví, namalují, ušijí, postaví..

anonym

Když vynaleznu nesmysl, prodám ho abych na nesmyslu vydělal nějakou káču. K tomu je potřeba přesvědčit lidi o užitečnosti této věci. A když se nesmysl prodá, je užitečný mě i těm co za něj dali peníze.

Illines

Nesmysl? Uzitecny jen snad v jednom pripade ,snazit se ho vyvarovat.