Belatrix

Kdo to vlastně jsou ilumináti? Prosím budte tak moc hodní a konečně mi to vysvětlete!:(

Ano, tato otázka je tady již mockrát. A ze všech stran se na mě chrlí mnoho informací o této skupině. Ale já i přes to stále nechápu, kdo to vlastně má být? V této skupině jsou nějací bankéři, zednáři atd. Ale co tyto pojmy vlastně znamenají? A jak je to s tím neustálým „oni řídí svět…“?! Tolik slavných osobností už k nim patří a pořád se přidávají další a další videa a fotky s náznakem iluminátů. Ale proč to takto ovlivňuje svět? Co to vlastně vůbec znamená pro nás? Kdyby mi to někdo vysvětlil trochu laičtěji, byla bych vám nesmírně vděčná. Děkuji:)

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud Ti nedávají odpověď předchozí příspěvky, tak netuším, co nového ti tu můžeme napsat my. Ilumináti – řád „osvícených“. Řády sdružují osoby společných zájmů. Čím je řád mocnější, tím více může ovlivňovat celosvětové dění. Ilumináti jsou takovým velmi mocným řádem. Najdi si na WIKI podrobné informace. Nemá smysl brát vážně filmy a poplašné zprávy, za nimiž jsou snahy médií o popularitu a tím o vyšší zisky. Mrkni se na seriozní informace. Bezesporu Ilumináti patří k lidem, kteří mají snahu o nadvládu a hodně cílevědomě se snaží uspět. Jdou za svým cílem příliš neúprosně, takže je na místě mít obavy. Vše pro peníze, protože finanční převaha je důvodem, proč může někdo rozhodovat o jiných.
Existuje kniha : 10 tajných organizací. Mrkni na přiložení video. Žádná švanda to rozhodně není.

10 tajných organizací – VideaČesky.cz z kategorie Naučná
A já mám naprosto úžasnou teorii o tom, že se nic neděje a dáváme tomu zbytečný důraz proto, že je tam připsáno “TAJNÉ” organizace.

videacesky.cz/na­vody-dokumenty-pokusy/10-tajnych-organizaci

Další odpovědi
HugoCharles

Je to konspirační teorie o skupině lidí, která chce ovládnout nebo již ovládla svět.
Více info http://cs.wiki­pedia.org/wiki/I­lumináti

led

oprava odkazu od ocko:
http://www.vi­deacesky.cz/na­vody-dokumenty-pokusy/10-tajnych-organizaci
okrem toho sú tu tri strany otázok na tému ilumináti
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ilimin%C3%A1ti

annas

Je to tak. V některých odpovědích jsou zajímavé odkazy, z nichž se zájemce doví mnohem víc.

anonym

Díke, led. Mně to prostě při zkopírování vypadlo v tomto stavu. Nicméně jsem to vzala tak, že už podle názvu není problém si video najít.