Lgee

Jaká/která země ovládne svět?

Jaká země si myslíte ze bude poslední?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Rokio

Čína

Podle mě Čína.

hapiky

jiná

Tak jako nedrží železo s hlínou, nebudou národy této doby držet spolu. Toť někdejší proroctví.
Svět poslední doby bude křičet : Mír! a bude válka.

zjentek

jiná

Těžko říct, jak se bude nazývat. WU? USW? Těžko hádat… Ještě si umím představit dobu, kdy svět ovládne jistá vyspělá agentura, zodpovědná za genetický a vesmírný program, potažmo v době jejího nejvyššího vlivu již přímo manipulující se životem jako takovým. Pak by se jediná země světa mohla jmenovat třeba WBSA (World Biological and Space Administration)- taková rádoby základna NĚČEHO VYŠŠÍHO na planetě Zemi. (; Vládnout takový zemi pak budou potomci dnešních boháčů, to jsme klidní a bude vcelku jedno, zda budou mít žluté oči, šikmou kůži, či z jaký dnešní zemičky vzešel jejich původ.

Kryšpín

Čína