Kepler

Kdo si myslíte, že je nevtipnější baba na tomto webu?

Tak kluci do toho! Pokud nechcete přímo propagovat, tak se vylíhněte v IP 🙂
Dík!

Nejlepší odpověď
Klaproth

Ale jo, dvě mi tu někdy docela vtipné připadají. Můj vrozený takt mi je nedovoluje jmenovat.

Další odpovědi
Danina65

Jak BABA?!? 🙂

BergySeltzer

Ale jo, semtam se tu hodně zasměju, ale těžko říct, protože je tu pár uživatelů, u kterých vlastně ani nevím, jakého jsou pohlaví.)

Alesh

podle mě jsou všechny suchý 🙂 asi by je chtělo malinko…

zjentek

Naplech? ;)

mosoj

Protože zde nemám záruku kdo je kdo tak říkám že Kepler!
Takže nech ženské na pokoji.

Emefej

Obě pohlaví jsou vtipná stejně. Pouze to mužské bývá častěji k smíchu.

marci1

Je mi to zcela jasné. 🙂

jsemjá

Bab je tu víc! Některé už ne!

Kepler

Danina: nemyslel jsem to hanlivě, je to prostě protipól chlapa. Hanlivé je třeba ježibaba. 🙂

Kepler

Alesh: asi ji ještě neznáš. ale nejvtipnější je ta, se kterou smíchy spadneš i z postele. To samozřejmě není můj případ. Ale jen tak si to představ…:-)

RyuzakiKate

Sice to není úplně k tématu, ale to mi připomněl, když jsme s jedním bývalým měli spolu strávit první noc a bylo to tak nejistý, že jsem nakonec z tý postele spadla já. Poté, co jsme se dostatečně vysmáli, jsem navrhla, že pokud se nás na tu noc někdo bude ptát, tak musíme pak všem říct, že takhle zaneřáděný prostěradla ještě neviděli :))

Kepler

No, tak prčovní svatební noc jsem sice neměl, ale rád bych si ji zažil 🙂

marci1

Tak teď jsem málem taky spadla z postele. 🙂Moje svatební noc byla úžo: na starém gauči, ze kterého lezla péra a tlačila nás do, no všude. Tak jsme se taky nasmáli až, až. 🙂

RyuzakiKate

Taky dobrý :) Todle ale svatební noc nebyla, do toho mám asi ještě daleko :)