zvonisek

Kdo se bojí, nesmí do lesa, co je na tom pravdy?

Odpovědi
Drap

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/plati-1-kdo-se-boji-nesmi-do-lesa-2-kdo-se-boji-musi-do-lesa-protoze-tam-ho-sotva-najdou-tusi-ze-je-v-koncich?podobna=1

Kelt

Já bych to upřesnil- Ten, kdo se nebojí a nepředpokládá, že mu hrozí nebezpečí by do toho lesa neměl jít. Tedy ne strašpytel a ne suverén.

hapiky

Je to pravda, neboť tak dlouho se do lesa volá, až se ucho utrhne!

elkon

Přeneseně to také znamená, „nesnaž se dělat věci, kterým nerozumíš“.