autacek

Kdo nakonec případně zaplatí těch 10 miliard, když je bude chtít EU vrátit, ale u nás bude vše „křišťálově čisté“?

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/babis-muze-vracet-az-deset-miliard-pripomente-si-s-jakym-podnetem-se-david-ondracka-z-ti-obratil-na-evropskou-komisi-61645

Nejlepší odpověď
aliendrone

Babišova vláda České repubiky (resp. její podřízené složky) udělaly chybu a Babišovi „nadělily“ evropské dotace, které EU dává České republice (na přesně stanovené účely). Vracet samozřejmě bude Česká republika (tedy ty, já – prostě daňoví poplatníci), co je na tom nejasného? :)

Ber to tak, že tentokrát u huby nevezmou jen ty, kteří makají, vydělávají a ŽIVÍ tenhle podělanej zlodějskej systém, ale i ty koblihy, které ho zvolily! To že budou za Andreje tentokrát doplácet všichni (a ne jen ti co makají/vydělá­vají/vytváří REÁLNÉ hodnoty) je přeci POKROK, ne? ;) :D :D

Další odpovědi
hapiky

Nejlepší by bylo, kdyby se jeho voliči a příznivci poskládali, a Babiš by se měl díky nim zase o něco líp. Vžyť on je jen chudý příbuzný k poměrům v Americe či k naftovým šejkům.

Kryšpín

Podívejte, má obsolutní důvěru a většinu 1,5 mil. kovaných voličů a 3,5 milionů voličů – nevoličú kteří nechodí k volbám a poté slouží věrně kdekomu

dudu

Pozor na předčasné závěry. Ve hře jsou slova možná, není závazné atd. Za bezchybné využití přidělených balíků dotací jsou odpovědné orgány našeho státu. Tzv. vracení jde mimo Brusel, v úvahu by přicházelo pouhé přerozdělení zdrojů ve prospěch nezávadných titulů. Kolize může nastat pokud dodnes není sladěno naše a Unijní právo.

aliendrone

Kryšpín>>> Jsem UVĚDOMĚLÝ NEVOLIČ (z principu, ale to teď nebudu rozebírat, je to na dlouhé vysvětlování), nicméně že bych věrně sloužil, tak takhle bych to nepopsal.

Rád bych, abych mohl tvrit, že systému škodím kudy chodím, nicméně faktická situace je spíš taková, že jsem rád, že se zvěrstvům systému prozatím dokáži ubránit. :)