Smackdown

Kdo má větší chutě na sex, ženy nebo muži?

Je nějaké % vyvážení ?

Nejlepší odpověď
yuko

Jednou Ty, jednou já.

Další odpovědi
Kepler

To je neměřitelný pojem. Existují nymfomanky i sběratelé kalhotek, zrovna tak jako asexuální chladní lidé mezi oběma pohlavími. Muži jenom mají horší pověst, protože aktivní úloha je právě na nich.

Mc Merkurion

… před muži, po ženy …

dubraro

Co se týče „potřeby“ sexu, jsou velké individuální rozdíly. Pro ženy je ale mnohem jednodušší tyto potřeby naplňovat.
Co se týká míry potěšení, uspokojení ze sexu, ženské je silnější.

Kryšpín

Jak kdo a jak kde

marci1

Někde jsem četla, že ženy mají větší chuť na sex v létě, muži v zimě. Takže je to asi tak, že léto se střídá se zimou.:-))