mosoj

Kdo má pravdu ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/530682/553334_3262710­50761675_193496047_n_1_­.jpg

Nejlepší odpověď
Drap

Osobně by mne asi spíše překvapilo, kdyby někdo z těchto pánů a mnoha jim podobných , řekl někdy, alespoň omylem pravdu.

Další odpovědi
briketka10

nevím kdo z nich má pravdu, když nemakal ani jeden z nich a to co je na obrázku zobrazeno pro to nemám slov jen jedno „hustý“

Lakeysha

No vidíš…a stejně zase příště všici půjdete a jednu z těch dávno prohnilejch velkejch stran budete volit jak ovce jdoucí se stádem…a přitom existuje dostatek jinejch politickejch stran, který zatim aspoň nic nezmrvily a možná by nebylo špatný jim dát šanci se předvést. Řikáte si , „ale dyk oni se taky zkazí jakmile sednou do parlamentu, tak to nemá cenu“, co? A tim, že to aspoň nezkusíte a zas dáte koryto ODS nebo ČSSD, vážně hodně vyřešíte. To je furt spousta štěkotu, ale kousat se nikomu nechce. (a mosoj, řikám to směrem do davu, nechci tě soudit, když tvoje skutky neznám)