Ametyst

Kdo je poslední generace?

Je to ta, které vadí pravopisné chyby? Která ještě čte knihy, protože tím získá všeobecný přehled, a ne jenom zlomky a střípky? Která má ještě paměť, a obejde se bez wifi?

Odpovědi
Pepa25

Název „Poslední generace“ (Letzte Generation) si přivlastnila akupina mladých ekoaktivistů, hlavně v Německu, kteří se nechali zblbnout hrozícím koncem světa. Naštěstí jde o malou skupinu (a proto naneštěstí dělá velký binec, aby na sebe upozornila), reálná podpora mezi mladými je mizivá (co vidím kolem sebe).

Kešař

Radikální skupina aktivistů, která ve jménu určité myšlenky vandalizuje okolí.

Rokio

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Generace_al­fa
zdroj: Wikipedie