Rokio

Kdo je největší duševní exhibicionista na tomhle webu a kdo v České republice?

Nemusíte psát celé jméno (jestli nechcete), ale klidně i přezdívku, nebo popis daného člověka, který ale nebude vést k identifikaci dané osoby (myslím tím, že nebudete psát jeho citlivé údaje).

Předem děkuji za váš čas strávený nad vytvářením odpovědi na tuto moji otázku.

Nejlepší odpověď
elkon

Jednoznačně ty, kdybych měl tu pravomoc, dávno bych tě za ty tvé nesmysly a agresivní vtírání, zablokoval.

Další odpovědi
aliendrone

Jestli to měl být vtipný pokus, kterak ze mne vytáhnout personálie, taxemse nezasmál. Ale jinak i staří latiníci vědí, že aliendrone OPTIMUS et MAXIMUS a jen Kepler mě v jednom parametru překonává. A nejen mě, ale i velryby a další potvory… ;) :D :D

anonym

Tak asi ty na tomto webu.

RyuzakiKate

Chceš slyšet, že jsi to ty? Dobře, jsi to ty. Máš ze sebe radost? Ale na Michala Kolesu nemáš, to ti řeknu rovnou.