Fun1k

Kdo by vlastně měli být Ilumináti?

Nikdy jsem to nepochopil.

Nejlepší odpověď
fcoop

Ilumináti neboli illuminismus, il(l)uminátství (někdy se používá český překlad osvícení či pravopis s -ll-, z latinského illuminatio – osvícení) je označení pro mnoho skupin, současných i historických, skutečných i fiktivních. Nejčastěji se jimi míní bavorští Ilumináti, osvícená tajná společnost. Nicméně, často se mluví o tajemné spiklenecké organizaci, která údajně tajně řídí světové události, nebo o moderní podobě bavorských Iluminátů. V tomto konspirativním kontextu jsou často spojováni s Novým světovým řádem (NWO). Věří se, že Ilumináti stojí za událostmi, které pravděpodobně vedou k Novému světovému řádu, v němž bude celý svět řízen jedinou, fašistickou vládou a mnoho lidí bude odstraněno.(Net)

Ilumináti mají prostředky na ovlivňování myšlenek a snů. Umí díky vědeckému výzkumu vytvářet řídící mentální signál. Princip fungování této kontroly mysli je takový, že existuje „šestý smysl“ – elektromagnetické pole mozku. Iluminátská technologie ovládání mysli umožňuje nejen číst myšlenky všeho druhu s absolutní přesností, ale dokáží vložit myšlenky někomu jinému. Proces hluboké myšlenkové kontroly zahrnuje několik etap.
Skenování
Cílené myšlení jednotlivců je sledováno s cílem vytvořit plán vzorů. To znamená, že se sledují návyky myšlení. Jedná se o vstupní bod. Jakmile je mentální a emocionální mapa vypracována, může začít počáteční fáze vlivu. Elektromagnetické mysli se přeruší vzorec a implementuje se nový, krátký, naplánovaný Ilumináty. Postupně, až si nositel zvykne, se vzorce rozšiřují.

Tato metoda se nazývá „emocionální adaptace“. To bylo odvozeno z nejzákladnějších principů lidského učení.(Net)

Další odpovědi
Drap

Ti co prováděli kresby či malby do starých rukopisů. Většinou se jednalo o počáteční písmena, někdy i o počáteční písmena odstavců a kapitol