Kolik lidí na světě umí číst myšlenky?

Odpovědi
dubraro

IMHO nikdo, jsou to jen triky a náhodné shody. Vědecky prováděné pokusy telepatii nepotvrdily.

ivzez

V určitém ohledu či okamžiku
umíme číst myšlenky všichni.

Kelt

Podle výrazu obličeje, mimiky, pohybů očí se dá poznat, na co daný člověk myslí, ale jen obecně. Například, zda je veselý nebo smutný, zda ho to zajímá a pod. Určitě se nikdo nepřehrává svoje PINY, hesla a pod, že by se dalo toto přečíst pouhým sledováním. Někdy je nutné volit výraz takový, aby dotyčný nepoznal, co si myslíte.

agentpv

Myslím že malé děti – než se naučí pořádně mluvit (i přetvařovat a balamutit ) dovedou svým způsobem a dost dobře prokouknout úmysl člověka. Poznají třeba přetvářku, zlý úmysl, náladu i to že je člověk tzv. v koncích … a další