hniz

Existují IluminátI

Zajmímalo by mně co si myslíte o Iluminátech? Myslíte že existují a opravdu ovládají celý svět ?

Nejlepší odpověď
beer

ano, existují a jsou to většinou příznivci speciálních konspiračních teorií. Neovládají nic, pouze o tom stále mluví – hlavně díky sobě podobným konspirárorům bývají nějak jejich názory vidět.
Názor.

Další odpovědi
slad08

Ilumináti existují, ovšem ještě před nimi jsou soSvobodní zednáři, kteří mají ještě větší moc a ovlivňují celosvětovou ekonomiku a řídí stav populace na planetě Zemi.
Ilumináti sídli v USA a svou moc dávají značně najevo, kterou mohou pochopit pouze všímaví lidi, kteří nežijou svými vlastními myšlenkami, ale všímají si okolí.
Říká se, že ilumináti tajně spolupracují s mimozemskou civilizací, ketrá má podíl na dění na naší planetě.

Přidávám nějaké zajímavé odkazy:

http://pravdu­.cz/konspirace/v-dabelskem-kruhu-m-morris-o-konspiraci-proti-lidstvu
http://pravdu­.cz/bilderber­g/bilderberg-setkani-mocnych-bez-zajmu-hlavnich-medii

huxa

každý je samostatný jedinec se svým vědomím a sám se rozhoduje, je jen na něm, jestli se někým nechá ovládat. Osobně si myslím, že teď nejvíce „vládnou“ světu ropní distributoři, ale kdyby se např. všichni zemědělci sešli a domluvili se, že letos nikam nedají jídlo nebo zvýší 100krát ceny, nic by ostatní nenadělali, ale tomuto se už říká kartel, který dnes je ilegální (nebudeme si nic nalhávat, ale někde cenu si musíš zjistit a porovnávat ;) )