Smackdown

Kdo bude volit politickou stranu Piráti, je opravdu blbec, který nevidí realitu?

Piráti chtějí imigranty v ČR a chtějí zůstat v EU.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jsem příznivcem strany X, voliči strany Y jsou tedy blbci? Nebezpečná logika.

Další odpovědi
Hlada

Kdo se náležitě neseznámí s celým volebním programem, může dojít k nesprávným závěrům, což ostatně platí obecně.

dr.luha

Piráti v každé době vždy jenom škodili a ničili. A blbec se neříká… Lepší je „neinformovaná osoba s vymytým mozkem“.

Kelt

Zjisti si všechny informace a ne jen některé. Ten, kdo bude volit, se rozhodne sám.

zjentek

Definuj realitu, někteří ji neznají, třeba já… ;)

autacek

Piráti se měli věnovat otázkám software a audiovizuálních děl, stejně tak jako autorskému zákonu a ne být pro přijímání problémových imigrantů.

Mc Merkurion

… než něco napíšeš, zjisti si fakta: … tohle chce totiž většina stran a hnutí, a ti co to nechtějí, zase maj jiný negativa … neříkám, že je budu volit, ale tato otázka je urážející …

Arne1

Uvádíš mylné údaje.
Spíše by to mělo platit o straně požíračů koblih.

Kryšpín

Ale mají zájem uzákonit a povolit baštit bobule