Filip84

Kde všude je vhodné a nevhodné mít erekci?

Zjistili jsme, že není úplně vhodné mít erekci na nudistické pláži, nebo jinde, kde se pěstuje Freikörpekultur.

Dozajista je vhodné mít erekci při setkání s manželkou / přítelkyní / souložnicí / prostitutkou (v tom posledním případě to ušetří čas, a čas jsou peníze! 😈); slovy Rebeccy Bowman (seriál Banshee 2013–2016): „*To je nůž, co cítím na svý noze, nebo jsi tak rád, že mě vidíš?*“ 😈😈

Kde všude jinde je nevhodné, a kde naopak vhodné, mít erekci?

A jsou lidé / situace / okolostojíčnosti, u kterých / ve kterých je naprosto vhodné a přijatelné, aby tu erekci měli, i když jinak by byla, třeba, naprosto nepřijatelná? Třeba proto, protože se „zázrakem“ dostavila i bez prášku ku kokotů stavění? 😅

Nejlepší odpověď
paul1

Na nudistickou pláž jsem se dostal jako 16 – ti letý. Musel jsem se po příchodu klidit na místo s nejmenším počtem vysvlečených dívek a paní. Bylo u hřiště na volejbal, kde nikdo nebyl. Tam jem si lehnul na břicho a čekal, až se nějako zaklimatizuji. Co čert nechtěl, po krátkém čase tam přišla partička si zahrát. Byla tam mírná převaha žen, resp. dívek a pohled na poskakující poprsí mně nutil zůstat dost dlouho ještě na břiše. 🙂

Další odpovědi
Rokio

Určitě není závadné mít erekci doma v soukromí na rande s Ančou Dlaňovou.

Disraeli

Nwm,nevhodné BY to MOŽNÁ MOHLO být třeba na pohřbu, na hřbitově, v zoo, v pánské šatně a sprše, na dětském hřišti,… :D

Savier

Vhodné – S kamarádkou
Nevhodné – V sauně

HarryWallker

Rád bych poděkoval za otevřenou diskuzi o pornografických webech, jako je https://cz.por­nvideos.xxx/. Sledování porna může být součástí sexuálního prožitku mnoha lidí, ale je důležité si uvědomit, že každý máme různé hranice a preference. Je důležité najít obsah, který respektuje tyto hranice a podporuje zdravý pohled na sexualitu. Sdílejme své zkušenosti a tipy, jak najít obsah, který nám vyhovuje, a jak zacházet s pornografií zodpovědně. Děkuji všem za inspirativní debatu!

Filip84

paul: Dobrá historika 👍 a naprosto Ti rozumím! 😎

Holt, na Freikörpekultur se musí člověk taky zvykat, že? 😅

Filip84

Savier: Ano, sauna, japonský 風呂, ruská baňa (veřejná, vesnická) jsou dobrý příklad! 😎

Ovšem nevím, jak Ty, ale já v takový místa nosím s sebou takový malý ručník, vlastně něco, jako žínka, no a když by, tak si tím kokota a koule přikryju. 🤷‍♀️ Problém vyřešen, harmonie obnovena! 😎

Filip84

Disraeli: Z toho vyplývá, že na funus by se měl „povinně“ nosit kilt, s pořádným sporranem, protože jestli mi pod kiltem kokot stojí, nebo nestojí, nikdo neví! 🤷‍♀️ Ovšem souvisle nutno dodat, že většina chlapů vypadá v kiltu jak puboši v obleku: prostě blbě.

Patová situace, neřešitelná: nic, pohřby se zruší, kostely a bolševický kaple zbourají a všichni umrlci budou zahrabáváni / spalováni bez obřadu. Je to egalitářské! 😎😜😂

A proč je erekce nevhodná v ZOO?

Disraeli

Ta otázka nevhodnosti záleží spíš na tobě, na jedincích… kde ti to vadí/nevadí a proč. Společenské konvence můžou jít mimo.
Proti gustu… 😂 Každého věc.

Filip84

Disraeli: Tomu, samozřejmě rozumím – otázka, spíše, míří na konvence.

No ale proč v ZOO? 🤔🤔🤔

Disraeli

Pravda, že zvířatům to bude fuk. Ale ostatní lidi tam si budou myslet, že máš rád zvířatka až moc a trochu jinak. 🤔 ;)

Filip84

Disraeli: Jo… Teď už tomu rozumím! 😅

Ovšem, tedy alespoň z mýho úhlu pohledu, jde spíš o jakousi objektivní „potížnost“ erekce – jako na tom funusu to fakt není vhodný, zvlášť, když jsou pozůstalý i ženy opačnýho pohlaví. Co si myslí návštěvníci ZOO mi může být u řiti. 🤷‍♀️