Rokio

Kde všude je Bůh? Kde je tato entita?

Přál bych si, abyste mi uvedli všechna konkrétní místa, kde se Bůh nachází a žádné nevynechali.

Odpovědi
zjentek

Tak si odmysli, co splácal člověk chemicky a synteticky a zůstane ti tady jen čistý Bůh. (;

da ny

Koukám, že jste si vůbec nepřečetl (mnou před časem doporučenou knihu) „Hovory s Bohem „ (Neale Donald Walsch). Pro představu/pochopení by stačil první díl, základ. žádná bichle to není..
Třeba byste získal odpovědi, na mnohé otázky, které s Vámi dlouhodobě stále cloumají (zde pokládáte). :D).
Bůh je všude kolem, je v každém z nás ;) My ho „utváříme“, představami, v myšlenkách, démonizujeme jeho řídícími schopnosti, skutky, případnou netečnost

Roman71

Může být naprosto všude, kde být potřebuje a nikdo mu v tom nemůže zabránit.
Je těžké uvést nějaké konkrétní místo kde by (ne)byl. Vezměte si velikost vesmíru a jak je vzhledem k němu velká planeta Země. Je vůbec možné, aby Bůh, který tohle všechno stvořil, někde nebyl?