dust8

Kde vám hlava stojí?

Doplňuji: Mně leží na krku – naštěstí :D.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jak kdy, někdy ji úplně ztratím.

Další odpovědi
marci1

Na zemi, při šíršásaně. 🙂

Rokio

Na krku.

Mr. Marek

Mezi nohama.

annas

Přesně vím, kde mi hlava stojí, už neřeším, co mám dělat dřív, co je nutné upřednostnit.

Ale občas kroutím hlavou nad tim, co se děje, Pokud to jde, hodím všechno za hlavu.

da ny

Tam, kde má a kde je jí dobře :)
Zbytečně ji nepřetěžuji, nestresuji se.

aliendrone

Jsem ALIENDRONE, ne nějaká troska jako Predátor, tudíž si trofeje hlav nijak nevystavuji. Nechutný zvyk. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

da ny>>> Mezi „stresováním se“ a „přetěžováním“ je DOST VELKÝ prostor, je Vám známo? ;) :D :D

Kepler

marci: co je ta poloha „šiškasána“. Je to z jógy, nebo Kámásútry?

led

širšasána je vlastne „stoj na hlave“, používa sa v jóge.

Kepler

Děkuji, a já se těšil, že se naučím zas něco nového…

marci1

„Širšísáně“ je stoj na hlavě v józe. 🙂 Kdo nezvládne, stačí když udělá stojku o stěnu. Prokrví se mozek, lépe se myslí. 🙂

aliendrone

marci1>>> Tak jóga? Musím uznat, že tohle nakrucování a vyvracení si kloubů je na ženách PŮSOBIVÉ. Ale jsem (podobně jako Kepler) ZKLAMÁN, těšil jsem se, že se dozvím „něco nového“… ;) :D :D

BTW – doteď jsem si myslel, že „širší sáně“ jsou eufemismus pro sněžné pohybovadlo konstrukčně extrémně naddimenzované až tak, že se na ně mohou bez obav posadit i mé sourosemetriky. ;) :D :D