Peter Kus

Kde si můžeme objednat autobus pro školní výlet?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Nejlepší to bude u některého provozovatele autobusové dopravy.

Další odpovědi
sesednizkola

Nech to na uciteli…

Drap

Jinde než u autodopravce, popřípadě v nějaké cestovce, ale tam to zřejmě vyjde dráž, to nepůjde

lukas.zmizik

třeba u nás… akorát neřeknu kde, protože reklamu tu zaplacenou nemáme a práce máme až nad hlavu

struzzo

Jestli Vás není tolik, zkuste firmu http://www.dodavky-express.cz , poskytují pronájem větších vozů, i minibusů. Mám s touto firmou jen dobré zkušenosti, doporučuji