Weroniq

kde nejraději čtete knihy?

vleže v posteli, v sedě u stolu nebo v křesle, ve vlaku, v přírodě nebo i jinde? radši za denního světla nebo při umělém osvětlení? musíte mít ke čtení absolutní ticho nebo máte i zapnutou hudbu? :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

v posteli při lampičce a čtu dokud mi nespadne knížka :):):)

Další odpovědi
tom004

Křeslo,čtvrtka vína,káva,kni­ha.Jako kulisa,ČT24,zapnutý PC,něco nezdravého,na zobnutí,podve­čer.A,úplně geniální je,když jde manželka,„na babinec“. 🙂

baghira

Pravidelně ve vlaku, každý den cestou do práce a z práce. Kromě toho vždy, kdy je čas a chuť

Deli

V křesle, za denního světla a nejlíp k tomu obědvám.

arygnoc

kde mám čas – tedy na záchodě, ve vaně (pokud nemám puštěné video), v dopravních prostředcích (když řídím, tak ne).
času mám málo, nepřečtená literatura se mi nemilosrdně hromadí.

pokazdejinak

ve vaně, v křesle, v MHD, na záchodě – řazeno sestupně dle oblíbenosti :)
osvětlení třeba takové, abych to přečetla
ticho netřeba, vlastně spíš nežádoucí ;) TV funguje spolehlivě jako kulisa – manžel mi jí pak vypíná, že prý „vždyť si čteš“ :)

anonym

Všude tam, kde naše zlatá mládež má v uších pecky, v kapse MP3 a škube sebou při pohledu upřeném nepřítomně před sebe. Čili většina cestování – tramvaj, metro, čekání u doktora nebo u holiče. A doma s nataženýma nohama, decentní hudební kulisa a sklenka suchého bílého (podle druhu knihy, zatím vítězí Chardonney z Californie nebo Chile).

led

Ak by som to počítala, asi najviac (ebook)v hromadnej doprave a počas chôdze.
Papierové zase doma pri kávičke.

Ponytail

Doma večer v posteli, v křesle, ve vlaku, pokud někam jedu vlakem, občas i na WC 🙂

Monie

V posteli při lampičce, nebo v přírodě za denního světla, ráda bych i v autobuse nebo ve vlaku, ale dělá se mi špatně při čtení a cestování zároveň, takže se v tomto případě přidávám na stranu puberťáků s MP3 :)