smart aleck

Kde najdu na tomto serveru celkový počet registrovaných?

Kde najdu na tomto fóru celkový počet registrovaných?

A také postrádám online počítadlo!

Nejlepší odpověď
annas

V archivu je otázka

Jak se proklikat žebříčkem zdejších uživatelů až na konec ?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-proklikat-zebrickem-zdejsich-uzivatelu-az-na-konec

Přečtěte si odpovědi i diskuzi a dovíte se víc.

Vypadá to, že jeden z posledních je uživatel hranicar
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-stoji-zlato-v-dubaji

Před ním mirasen
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdo-zkusenosti-s-lamax-beat-elite-e-1

Podle zdrojového kódu stránky jsem našla :
/uzivatel/pro­fil/77146">hra­nicar</a></p>

/uzivatel/pro­fil/77145">mi­rasen</a></p>

Vaše číslo
uzivatel/profil/77078">s­mart aleck</a></p>

Pokud zde něco postrádáte, obraťte se na admina , e-mail najdete dole na konci stránky v kontaktech.

Další odpovědi
JáJsemKarel!

Počet registrovaných jsem spočítal, že je 76 896 (podle seznamu registrovaných).
Jsem si ale jistý, že většina z nich není aktivní.

ivzez

Není to fórum, ale poradna.

Registrovaných uživatelů tu bylo necelých 77.100,
ale aktivních uživatelů je jenom pár.

Někteří uživatelé odešli (z různých důvodů), jiní byli
vyhozeni, noví uživatelé přicházejí. Někteří se rozhlédnou
a zase odejdou, jiní zůstávají.

Hodnocení odpovědí:
Každý hodnotí sám za sebe. Já se snažím hodnotit odpovědi, které
považuji za správné, ale poměrně často ohodnotím i odpověď, která
mne „jenom“ pobaví.

Mc Merkurion

… k čemu ti to bude ??? … zde je poradna, ale vzhledem k tomu, že nedokážeš pochopit, na co se tázaný ptá: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ako-chapete-citat-som-hrdy-na-to-ze-som-amater-neznizim-sa-na-profesionalnu-uroven či https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-trvale-smazat-ucet-na-odpovedi-cz#discussion …

… použije-li člověk hlavu (to je to, co nosíme na ramenou, aby nám nepršelo do krku) stačí přibližné číslo tvého účtu, aby jsi viděl celkový počet registrovaných, chceš-li celkový počet aktivních uživatelů (na což se neptáš) stačí kliknout na celkový žebříček bodů za posledních 30 dní (což je právě o aktivních uživatelích), kliknout na poslední stránku a vynásobit 12 a máš to …

… uživatelů, jež tu byli aktivní za posledních 30dní je 69×12–2=826 (https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/zebricek?vp-page=69&f=1&s=1&o=0) >>> odpovídám, přestože otázka zněla na počet registrovaných …

smart aleck

ad Ivzez: Já bych netvrdil, že to je pouze poradna, když jsou zde také otázky, které nežádají radu, ale zakládají se diskuzní příspěvky. Viz: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ako-chapete-citat-som-hrdy-na-to-ze-som-amater-neznizim-sa-na-profesionalnu-uroven

ivzez

V tom sice máte pravdu, ale pokud si pročtete
pravidla a nápovědu, zjistíte záměr majitele webu.

Na druhou stranu mohou někdy pro někoho být
názory na určitý problém důležitější než řešení
problému, protože mu nabídnou jiné úhly pohledu
a on potom dojde k řešení sám.
__

Ve své odpovědi jsem zapomněla na online počitadlo.
Mám dojem, že tu snad nikdy nebylo. Ale jsem tu teprve
od roku 2011, úplné začátky (od roku 2009) nepamatuji.
__

K diskuzi, na niž odkazuje Mc Merkurion:

Kevin 1993 tu získal spoustu odpovědí a nejen přímo
v poradně, ale i ve vnitřní poště. Ptal se na totéž i jinde → i
tam dostával stejné nebo hodně podobné odpovědi.

Problém je v tom, že „bral“ jenom odpovědi, které se mu „líbily“,
bez ohledu na to, jestli byly správné. Nechtěl pochopit, že mu nikdo
rozumný nebude (nejen) veřejně radit, jak něco obcházet → a nejen
proto, že by porušil pravidla poradny.

__

Částečně má pravdu v otázce „vzájemného bodování“,
ale jen částečně → to tu podle mne nepřevládá.

annas

S Kevinem máte pravdu, rovněž jsem mu odpovídala v IP na mnoho dotazů, ale některé odpovědi od odborníků vůbec nepochopil.

annas

S Kevinem máte pravdu, rovněž jsem mu odpovídala v IP na mnoho dotazů, ale některé odpovědi od odborníků vůbec nepochopil.

smart aleck

Také mi je divné, že se z registrovaných, aniž by položili otázku či odpověděli, stali anonymové. Také mne zaráží, že z takového počtu profilů, odpovídají jedni a ti sami, kteří si navzájem přiděluji body, aniž by otázka nebo odpověď byla správná. A takových záhad je tu spousta.

ivzez

„Anonymem“ se uživatel stane po ukončení registrace.
Je možné, že se tu někdo zaregistroval, trochu se rozhlédl
a pak požádal o zrušení profilu.

Další možnost je, že položil otázky nebo napsal odpovědi,
které porušovaly pravidla. Ty pak mohly být smazány.

Poradna existuje od roku 2009. Za tu dobu se tu vystřídalo
hodně lidí. Někteří na čas odešli, po čase se vrátili …

Podle mne tu moc záhad není. Rozhlédněte se, možná se Vám tu zalíbí. A kdyby ne, můžete o zrušení profilu požádat admina.