Avatar uživatele
anonym

Jak trvale smazat účet na odpovedi.cz?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1914 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
smart aleck

Odpoveď byla označena jako užitečná

Co tě vedlo k tomuto rozhodnutí, odejít? Já jsem zde chvíli, ale jsem na pochybách, zda jsem udělal správný krok k registraci.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Napište adminovi mailem, že žádáte o smazání svého účtu. Druhá možnost: nerušit účet, nechat jako privátní a přestat sem chodit.

e-mail: info@odpovedi.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Požádat admina. Jinak nelze

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?led Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jemne poopravím Drapa
„Požádat admina. Jinak nelze“
Lze, rozlobit admina, až k udělení BAN. Nedoporučuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

smart aleck

Jak zněla otázka? Neodpověděl jste na ni, ale všichni ostatní odpovídají špatně. Stejně tak tazatel.

před 1912 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

smart aleck

Jak zněla otázka? Neodpověděl jste na ni, ale všichni ostatní odpovídají špatně. Stejně tak tazatel.

před 1912 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

smart aleck: Po delší době zjistíš že ti na otázky odpovídají neustále ti samý uživatelé, což o to to by ještě šlo ale potom zjistíš že tu nezáleží jakou kdo má hodnost protože i ti nejvíc zlatí uživatelé většinou odpoví špatně, a díky simpatizaci ostatních uživatelů si navzájem lajkují odpovědi takže si myslíš že to lež být nemůže. Našel jsem si stránku na anglickým webu kde musím podávat

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
smart aleck

Měl jsem chvilku času, rozkoukal jsem se a musím potvrdil tvá slova. Připadá mi to, že tu je pár stálých rádoby rádců, a zbytek jsou falešné profily, ze kterých vznikají otázky a samobodování.

před 1913 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

otázky v angličtině, ale odpoví mi na ně člověk i s odkazy kde svoje tvrzení potvrdí. Tady si melou pátý přes devátý ,jednoduše odpoví a nic z toho nemáš je to tu na úrovní dětský školy většinou jsou to vysloužilý luštitelé křížovek za dob komunismu takže co bylo předtím už dávno není dnes což si neuvědomujou.

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zkus si počítat počet uživatelů co ti odpoví, a po čase zjistíš že se tu v podstatě ptáš jen na jejich názor, ne na pravdu, protože většinou neumí ani v některých případech nejde se dopátrat jak o odpovědi došli protože je bud nejde kontaktovat nebo nereagují, hlavně že odpovědi a posbíraj palečky nahoru.

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

príliš zovšeobecňujete.

před 1912 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek