Jak trvale smazat účet na odpovedi.cz?

Nejlepší odpověď
smart aleck

Co tě vedlo k tomuto rozhodnutí, odejít? Já jsem zde chvíli, ale jsem na pochybách, zda jsem udělal správný krok k registraci.

Další odpovědi
annas

Napište adminovi mailem, že žádáte o smazání svého účtu. Druhá možnost: nerušit účet, nechat jako privátní a přestat sem chodit.

e-mail: info@odpovedi.cz

Drap

Požádat admina. Jinak nelze

led

Jemne poopravím Drapa
„Požádat admina. Jinak nelze“
Lze, rozlobit admina, až k udělení BAN. Nedoporučuju.

annas

smart aleck

Jak zněla otázka? Neodpověděl jste na ni, ale všichni ostatní odpovídají špatně. Stejně tak tazatel.

annas

smart aleck

Jak zněla otázka? Neodpověděl jste na ni, ale všichni ostatní odpovídají špatně. Stejně tak tazatel.

anonym

smart aleck: Po delší době zjistíš že ti na otázky odpovídají neustále ti samý uživatelé, což o to to by ještě šlo ale potom zjistíš že tu nezáleží jakou kdo má hodnost protože i ti nejvíc zlatí uživatelé většinou odpoví špatně, a díky simpatizaci ostatních uživatelů si navzájem lajkují odpovědi takže si myslíš že to lež být nemůže. Našel jsem si stránku na anglickým webu kde musím podávat

smart aleck

Měl jsem chvilku času, rozkoukal jsem se a musím potvrdil tvá slova. Připadá mi to, že tu je pár stálých rádoby rádců, a zbytek jsou falešné profily, ze kterých vznikají otázky a samobodování.

anonym

otázky v angličtině, ale odpoví mi na ně člověk i s odkazy kde svoje tvrzení potvrdí. Tady si melou pátý přes devátý ,jednoduše odpoví a nic z toho nemáš je to tu na úrovní dětský školy většinou jsou to vysloužilý luštitelé křížovek za dob komunismu takže co bylo předtím už dávno není dnes což si neuvědomujou.

anonym

Zkus si počítat počet uživatelů co ti odpoví, a po čase zjistíš že se tu v podstatě ptáš jen na jejich názor, ne na pravdu, protože většinou neumí ani v některých případech nejde se dopátrat jak o odpovědi došli protože je bud nejde kontaktovat nebo nereagují, hlavně že odpovědi a posbíraj palečky nahoru.

led

príliš zovšeobecňujete.