Respekt

Jak Mám odstranit svůj ůčet na youtube ?

Možná mi tady napíšete abych do vyhledávání zadal toto: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%20od­stranit%20u%C4%8­Det%20na%20You­tube ale žádnou vyhovující odpověd jsem nenašel.
Doplňuji:
Ještě bych chtěl dodat to, že můj ůčet na Youtube je propojen s mým ůčtem na Google.

Nejlepší odpověď
Zbynas

Vpravo nahoře nastavení a pak úplně dole na tý dlouhý stránce nastavení je takovej nenápadnej odkaz „smazat stránku“.
Doplňuji:
Tak úplně stejný postup – vpravo nahoře klik na jméno – pod účtem na googlu nastavení a úplně dole zase „Smazat stránku“. Tentýž postup pak na YT.