Arkuda

Kde mohu najít lidi, se kterými by bylo možné hrát online?

Ahoj všechny, tady je moje první otazka, strašně bojím se. Já jsem z Ruska, ale chtěl bych najít někoho z Česká s kým by bylo možné hrát na internetu a hovořít na Skype. V daleke budoucnosti bych chtěl přejít z Moskvy do Prahy, ale to je moc vzdálena budoucnost, takže zatímco já jen chci naučit česky a pobavit se. Spřátelit se s někoho z Česká by byly moc velké. A tak, na jaké stránky se mi podaří najít lidi, aby udělat se s nimi přáteli? Miluju vás všechny a velký díky. <3

Odpovědi
anonym

Teda Arkudo,na co se cheš učit česky,když to zvládáš dokonale a pokud jde o nějaké hry,tak to zkus na :http://www.hry.cz/